9.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Žabčice si v domácím prostředí poradili s béčkem Měnína

0

Hosté se ujali vedení, kdy se v 18. minutě trefil Škubica - 0:1. O 2 minuty později domácí vyrovnali Jeřábkem - 1:1. Utkání se poté zcela vyrovnalo a poločas skončil smírně.

Saitl rozhodl

Ve 2. poločase se obraz hry moc nezměnil. Domácí se více tlačili do zakončení, ale pozorná hostující obrana je držela zkrátka. V 73. minutě rozhodl utkání domácí Saitl, když vstřelil vítěžný gól - 2:1.

Sokol Žabčice
J. Dvořáček [-] - D. Pospíšil [-] , J. Coufalík [-] , R. Karpíšek [-] - J. Drobílek [-] , V. Tesař [-] (65. O. Vychodil [-] ) - M. Saitl [-] , J. Jeřábek [-] (72. M. Nejezchleb [-] ) - M. Saitl [-] (85. J. Šándor [-] ) , P. Klíma [-] , V. Šmerda [-]

SK Měnín B
L. Pavlík [-] - D. Fiala [-] , R. Dohnálek [-] (74. P. Slováček [-] ) , M. Prchal [-] , R. Černý [-] , M. Pavlát [-] (46. M. Kordík [-] ) , D. Fiala [-] , R. Škubica [-] , O. Absolon [-] , L. Kalvoda [-] , R. Hrouzek [-]

ŽK: 79. V. Šmerda , 82. O. Vychodil , 87. J. Šándor , 88. P. Klíma - 60. D. Fiala .
Hráči zápasu: J. Dvořáček , J. Jeřábek , M. Saitl - R. Škubica .
Místo: Žabčice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: LEITGEB Petr - LEINWEBER Zdeněk, MÁTL Mojmír.