10.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

Mokrá-Horákov pod novým koučem doma bodovala naplno

27. L. Polák , 45. A. Brablec - 70. C. Getos
0

Domácí nastoupili poprvé na domácím hřišti pod novým hrajícím trenérem J. Holým

V prvním poločase si vytvořili několik šancí, ze kterých dvě využili. Na 1:0 skóroval poprvé v kariéře L. Polák. Druhou branku přidal v poslední době se střelecky trápící A. Brablec. Další "gólovku" zahodil R. Štefek. Hosté se do vyložené šance v první půli nedostali.
V druhém poločase domácí opět začali dobře, avšak kolem 60. minuty se hra začala otáčet. Hosté měli několik nebezpečných protiútoků. Z jednoho z nich skórovali.
Výsledek 2:1 se domácím podařilo udržet a získali důležité 3 body.

FC Mokrá-Horákov
J. Petráš [-] - T. Kříž [-] , P. Zvara [-] , J. Plšek [-] (90. P. Balga [-] ) , L. Polák [-] (73. J. Hrubý [-] ) , R. Štefek [-] , Z. Peniak [-] , A. Brablec [-] , J. Machek [-] , R. Paták [-] , J. Holý [-]

RAFK Rajhrad B
L. Rauscher [-] - P. Koláček [-] , C. Getos [-] , R. Matoušek [-] (59. M. Gáč [-] ) , J. Schabatka [-] (60. D. Sedláček [-] ) , M. Palát [-] , D. Nutil [-] (46. R. Sedláček [-] ) , L. Sosnar [-] , L. Neugebauer [-] , P. Havlík [-] , M. Antonczyk [-] (77. A. Buc [-] )

ŽK: 50. P. Zvara , 61. T. Kříž - 35. L. Sosnar , 58. C. Getos , 77. P. Koláček , 92. L. Neugebauer .
Hráči zápasu: A. Brablec , L. Polák - C. Getos .
Místo: Mokrá-Horákov. Počet diváků: 40. Rozhodčí: KAČANOLLI Fitim - ŠMATERA Václav, HRDÝ Martin.