10.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Souboj rezerv ovládly Vojkovice

0

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří se už v 10. minutě dostali do vedení - 1:0. Od této chvíle bylo ale utkání bylo zcela v režii hostů z Vojkovic, kteří měli po zbytek zápasu situaci pod svou kontrolou. Ještě do poločasu výsledek otočili a nakonec zaslouženě zvítězili vysoko 5:1.

MFK Modřice B
D. Urban [-] - P. Šiška [-] , Z. Dvořák [-] , V. Hlavoň [-] (68. M. Němec [-] ) , M. Burian [-] , M. Růžička [-] , M. Havlík [-] , M. Lobotka [-] , J. Kratochvíl [-] (46. J. Šiška [-] ) , R. Růžička [-] , J. Šula [-]

SK Vojkovice B
J. Hejna [-] - A. Houdek [-] , M. Boháč [-] , M. Knoz [-] , R. Poláček [-] - T. Fajgl [-] , T. Sklenář [-] , L. Rutmár [-] , J. Gerlinger [-] - K. Krišpín [-] (57. M. Sokolář [-] ) , M. Nevěděl [-] (80. M. Vangel [-] )

ŽK: 60. M. Knoz .
Hráči zápasu: M. Nevěděl , J. Gerlinger .
Místo: Modřice. Počet diváků: 20. Rozhodčí: TOMSA Jindřich - NOVÁČEK Radek, JINDRA Miloslav.