10.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Přísnotice jasně přehrály trápící se Těšany

0

Utkání začali domácí náporem, když si vypracovali několik příležitostí k ohrožení branky Těšan. Ujala se až střela Kučery po zpětné přihrávce Václava Sedláčka - 1:0. Vstřelený gól domácí až moc uklidnil a přestali jsme se tlačit do útoku a tím dali možnost hostům. Několikrát ohrozili branku domácích střelou ze střední vzdálenosti, ale brankář Bažant vždy spolehlivě zasáhl. Ve 40. minutě skóroval z rychlého protiútoku domácí kapitán Adam Lang po krásné přihrávce Tomáše Langa.

Druhý poločas domácí kontrolovali hru, hosty téměř k ničemu nepustili. V 54. minutě opět po spolupráci Kučery a Václava Sedláčka padl třetí gól. Znovu zpětná přihrávka a krásná střela z 20 metrů - 3:0. Hostům se podařilo vykřesat naději na obrat v 56. minutě. Kdy po centru na zadní tyč prostřelil gólmana Štěpánek - 3:1. V závěru pečetil výsledek po brejku Adam Lang po skvělé individuální akci Beneše - 4:1.

TJ Sokol Přísnotice
J. Bažant [-] - S. Minařík [-] , V. Sedláček [-] (69. O. Mahovský [-] ) , D. Petrskovský [-] - C. Kučera [-] , I. Krátký [-] , A. Lang [-] - T. Lang [-] (87. L. Svoboda [-] ) , M. Beneš [-] - J. Měřínský [-] , P. Sedláček [-]

TJ Sokol Těšany
P. Šmerda [-] - J. Vlček [-] , D. Kosař [-] , O. Štěpánek [-] , P. Vognárek [-] , O. Čech [-] , D. Petroušek [-] , T. Vlasák [-] , J. Nádeníček [-] , L. Mucala [-] , F. Malý [-]

ŽK: 71. S. Minařík .
Hráči zápasu: A. Lang , P. Sedláček , C. Kučera .
Místo: Přísnotice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: ŠIBÍČEK František - KADLEC Jaromír, KLEIN Josef.