8.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Ořechov jasně přehrál Ivančice B

18. T. Remuta (p.) , 22. Z. Fiala , 50. J. Prokeš , 68. P. Buček
0

Hosté k utkání nastoupili v kombinované sestavě s řadou dorostenců, kteří v dopoledních hodinách odehráli utkání ve Znojmě. Ořechov byl v prvním poločase jasně lepším týmem, což potvrdil i brankově. V průběhu prvního poločasu domácí tým ještě neproměnil pokutový kop, když hráč provádějící pokutový kop netrefil branku.

V začátku druhého poločasu se krásnou střelou prosadil domácí Prokeš a zvýšil na 3:0. Poté se hra vyrovnala a šance se střídaly na obou stranách. Domácí si zaslouženě připsali 3 body.

FK Ořechov
V. Kopečný [-] - P. Buček [-] , J. Solomon [-] , Z. Hrdlička [-] , L. Fiala [-] - Z. Fiala [-] , J. Cihlář [-] , J. Prokeš [-] (86. J. Slaný [-] ) , P. Látal [-] - T. Bednář [-] , T. Remuta [-] (78. V. Chyba [-] )

FC Ivančice B
M. Šnyrch [-] - R. Šlapanský [-] , P. Vlasák [-] , M. Páviš [-] - M. Ondrák [-] (46. O. Sysel [-] ) , A. Lengyel [-] , M. Hobík [-] - R. Štork [-] (52. D. Krystýnek [-] ) - J. Hradil [-] , M. Foral [-] , D. Došek [-]

ŽK: 26. J. Solomon - 16. P. Vlasák , 18. M. Šnyrch , 32. M. Hobík , 53. M. Páviš , 65. J. Hradil . ČK: 64. J. Solomon .
Hráči zápasu: J. Prokeš - M. Hobík .
Místo: Ořechov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: VRBKA Jan - SIMON Bronislav (N), KUNICKÝ Libor (N).