9.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

Měnín loupil ve Zbýšově

72. M. Loucký - 31. T. Hrdý , 41. R. Lacko , 80. L. Maša , 85. V. Žáček
0

1. poločas v režii hostů

V 1. poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou až v 31. minutě udeřili hosté a ujali se vedení Hrdým - 0:1. O 10 minut později bylo pro domácí ještě hůř, když Lacko zvýšil na 0:2. Poločas skončil tímto výsledkem.

Domácí se snažili, ale na body nedosáhli

Ve 2. poločasu se domácí snažili s výsledkem něco udělat a zásluhou jim bylo snížení stavu, když se v 72. minutě prosadil domácí Loucký - 1:2. Domácí cítili šanci na vyrovnání a hnali se do útoku. Jenže v 80. minutě sebral domácím vítr z plachet hostující Maša L. - 1:3. A když o 5 minut později zvýšil na 1:4 hostující Žáček, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Hosté zvítězili 4:1.

TJ Baník Zbýšov
D. Kubín [-] - L. Sedlák [-] , O. Pokorný [-] , L. Kubín [-] , J. Barvíř [-] , D. Kříž [-] (61. J. Eliáš [-] ) - O. Vališ [-] (75. R. Kozel [-] ) , J. Kotačka [-] - A. Hájek [-] , M. Loucký [-] , M. Nekuža [-]

SK Měnín
J. Holčapek [-] - M. Gold [-] , M. Jeniš [-] , T. Hrdý [-] , J. Aujeský [-] , R. Lacko [-] , L. Maša [-] , J. Janoch [-] (85. T. Vykouřil [-] ) , A. Banongo [-] , R. Horta [-] (46. V. Žáček [-] ) , M. Maša [-]

ŽK: 51. O. Pokorný - 26. A. Banongo , 77. L. Maša .
Hráči zápasu: J. Janoch , R. Lacko .
Místo: Zbýšov. Počet diváků: 60. Rozhodčí: JELÍNKOVÁ Marcela - ŘEŘUCHA František, HOTÁREK Jaroslav.