10.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Modřice si připsali 3 body

41. L. Trávníček , 83. P. Goiš (p.) - 66. P. Čejka
0

V půli měli byli domácí jasně lepším celem, což korunovali brankou, kdy se po standartní situaci trefil Trávníček hlavou - 1:0. Nutno podotknout, že první poločas domácí jasně opanovali a hosty nepustili téměr za půlku. Do kapin se šlo za zaslouženého vedení domácích 1:0. Po změně stran hosté byli více aktivnější a zásluhou jim bylo vyrovnání, když se hlavou trefil Čejka - 1:1. Když už to vypadalo, že utkání skončí remízou, dostali domácí výhodu pokutového kopu, který Patrik Goiš proměnil a a rozhodl o tom, že domácí si připíšou 3 body za vítězství 2:1.

MFK Modřice
T. Horna [-] - J. Severa [-] , R. Mulíček [-] (7. P. Horna [-] ) , A. Dofek [-] - D. Goiš [-] , M. Dofek [-] , P. Friedl [-] (89. M. Lobotka [-] ) , J. Štěrba [-] (80. V. Hemerka [-] ) , J. Kratochvíl [-] (77. J. Šiška [-] ) - L. Trávníček [-] , P. Goiš [-] -

SK Říčany
P. Soustružník [-] - O. Dufek [-] , L. Skřivánek [-] , P. Šuvada [-] , P. Čejka [-] , P. Šváb [-] , M. Rousek [-] , A. Veleba [-] (65. J. Marek [-] ) , P. Doležal [-] , D. Dolíhal [-] , T. Janoušek [-] (89. L. Hřebíček [-] )

ŽK: 56. J. Severa , 58. L. Trávníček , 74. M. Dofek , 89. T. Horna - 19. P. Čejka , 29. O. Dufek , 45. P. Šváb . ČK: 83. O. Dufek .
Hráči zápasu: L. Trávníček , D. Goiš , P. Goiš - P. Čejka .
Místo: Modřice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: NOVÁČEK Radek - TOMSA Jindřich, JINDRA Miloslav.