17.kolo, Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

--

--

Vinoř nezvládla souboj s Čechií Dubeč

4

Předposlední tým tabulky z Vinoře přivítal na svém hřišti protivníka z Dubče. Nervózní hra z obou stran nakonec vyústila ve dvougólovou výhru hostů.

Rychlý úvodní gól zhatil plány Vinoře

Začátek zápasu se nesl ve velmi opatrném módu, kdy byla patrná nervozita na obou stranách hřiště. Vinoř do svého kádru zapracovala nově příchozí posily a pomýšlela jistě na zisk bodů. Ovšem hned v 15. minutě po chybě jednoho ze záložníků vyslal hostující obránce do úniku po křídle Marka Dudu, který se v souboji jeden na jednoho nemýlil a poslal Čechii Dubeč do vedení 1-0. Pro Vinoř to byla studená sprcha, po které se však její hráči probrali a vytvořili si několik příležitostí v podobě standardních situací. Srovnat krok však nedokázali a první půle skončila 0-1 v neprospěch domácích.

Vinoř otevřela hru, což rezultovalo ve druhý gól Čechie

Druhý poločas se nesl ve znamení neproměněných šancí a neúspěšných snah Vinoře o srovnání skóre. Z otevřenější hry domácího mančaftu těžili útočníci Čechie, kteří čím dál častěji podnikali ofenzivní výpady na polovinu soupeře. Vinoř několikráte podržel skvěle chytající gólman Dlabola, který zlikvidoval řadu nebezpečných šancí. S ubývajícím časem a nepříznivým výsledkem se hra Vinoře logicky stále více zaměřovala na útočení, čehož v 87. minutě brilantně využil uprchnuvší Antonín Plášek, který uzavřel gólový účet zápasu svou první brankou v soutěži.

TJ Sokol Vinoř
Pavel Brož, trenér: Bohužel nás inkasovaná branka v 15. minutě rozhodila a museli jsme přizpůsobit taktiku hry. Ve druhé půli došlo z naší strany ke změně v rozestavení, ale k vyrovnání to i přes šance nevedlo. Dubeč v závěru podruhé udeřila a zápas v poklidu dohrála.

TJ Čechie Dubeč
Jaroslav Žák, trenér: Musím pochválit hráče Vinoře, kteří se od minulého zápasu zlepšili a je patrný výrazný progres. Utkání jsme dotáhli do vítězného konce, i když předvedená hra nebyla z nejlíbivějších.

M. Dlabola [-] - L. Ježek [-] , M. Kubr [-] (63. J. Zemánek [-] ) , E. Chaloupka [-] (46. M. Svatoš [-] ) , D. Kaiser [-] , M. Fuchs [-] , D. Škrabánek [-] , J. Javůrek [-] , D. Knespl [-] (70. V. Oswald [-] ) , J. Petržílka [-] , D. Rek [-]

L. Trávníček [-] - P. Dušek [-] , M. Duda [-] , A. Plášek [-] , L. Hrobník [-] (46. T. Novotný [-] ) , A. Pešek [-] , P. Láf [-] (56. M. Brožek [-] ) , P. Tylšar [-] (46. J. Tulinský [-] ) , J. Penc [-] (70. D. Sokolíček [-] ) , M. Pešek [-] , M. Turek [-]

ŽK: 14. D. Rek , 80. D. Kaiser , 88. J. Javůrek - 21. M. Turek , 67. T. Novotný , 79. A. Plášek .
Počet diváků: 62. Rozhodčí: FIALA František - PRÝMAS Luboš, EISELT Otakar.