15.kolo, Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , 2015-2016

Kožušany přehráli Chomoutov

38. T. Řehák , 61. M. Soušek - 82. F. Pirkl (p.)
0

První půle pro Kožušany

V první půli byli aktivnější domácí hráči, ale bez gólového efektu. Hosté se snažili také ujmout vedení, ale jejich šance zůstaly nevyužity. Poté měli velkou šanci domácí, ale proti byl hostující brankář, který jejich šanci bravůrně zneškodnil. Dále se hra spíše odehrávala uprostřed hřiště, kde přišlo na řadu mnoho soubojů ze kterých občas vycházeli vítězi domácí a občas hosté. Ve 38. minutě padla první branka tohoto utkání, když se prosadil Řehák a upravil skóre utkání na 1:0. Ve zbytku poločasu už branka nepadla a tak se šlo do kabin za poločasového výsledku 1:0 pro domácí Kožušany.

Ve druhé půli se hrál líbivý fotbal

Ve druhé půli se hrál fotbal nahoru dolů a musel se divákům líbit. Šance střídala šanci, ale ve většině situací byly pozorné obrany v čele s výbornými brankáři obou mužstev. V 61. minutě rozvlnil hostující síť domácí Soušek a zvýšil vedení domácích na 2:0. Hosté se nevzdávali a hnali se do útoku. V 81. minutě dostali výhodu rozehrávat pokutový kop. S touto možností hosté nepohrdli a v 82. minutě snížili Pirklem - 2:1. Ve zbytku utkání se již hra odehrávala mezi oběma šestnáctkami a žádná výraznější šance nepřišla. A tak Kožušany si připsali 3 body do tabulky za vítěství 2:1. Toto utkání patřilo mezi nadprůměrné utkání této soutěže.

Sokol Kožušany
Hovorka Jiří: Dnešní utkání se muselo jak domácím tak hostujícím fanouškům líbit, i když šťastnější jsme byli my. Připsali jsme si do tabulky důležité 3 body, které našemu týmu hodně pomůžou.

Sokol Chomoutov
Pěrůžek Milan: V tomto utkání jsme se dopustili několika chyb, které nakonec měly za následek to, že jsme si dnes nepřipsali ani jeden bod. Za dnešní výkon jsme si body zasloužily, ale takový je fotbal.

P. Čaník [-] - M. Rozehnal [-] , G. Guskovič [-] , J. Stránský [-] - A. Chlapík [-] (56. D. Vyroubal [-] ) , R. Pučálka [-] , V. Stuchlík [-] (79. J. Hovorka [-] ) , M. Soušek [-] , J. Otava [-] - T. Řehák [-] , M. Thomas [-]

A. Nykl [-] - M. Trefil [-] , L. Fukan [-] , M. Kubíček [-] , M. Popelka [-] , F. Pirkl [-] , T. Pavlík [-] , J. Hrabálek [-] , K. Eliáš [-] , D. Boyko [-] , L. Vokurka [-] (63. J. Masař [-] )

ŽK: 54. T. Řehák , 82. M. Thomas .
Hráči zápasu: M. Soušek , T. Řehák - F. Pirkl .
Místo: tráva. Počet diváků: 130. Rozhodčí: Šteier Michal - SMÉKAL Jan, HRBÁČEK Adam.