18.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Béčko Lišova bere tři body za výhru proti mládské rezervě

16

Fotbalisté lišovské rezervy v utkání 18. kola III. třídy zvítězili na domácím trávníku s béčkem Mladého v poměru 3:0. První poločas přinesl jedinou branku, kterou obstaral Milan Klabouch. Po hodině hry domácí celek navýšil vedení díky Patriku Martincovi, který se trefil ještě podruhé v 90. minutě. Lišov po venkovní prohře opět naplno bodoval. Mladé naopak nenavázalo na domácí výhru.

SK Lišov B/Štěpánovice
J. Boček [-] - J. Kučera [-] , P. Shýbal [-] , M. Zabilka [-] , M. Klabouch [-] , M. Filip [-] , F. Špaček [-] , J. Vančura [-] , M. Formánek [-] , M. Šachl [-] , L. Pivoňka [-]

SK Mladé B
M. Zemek [-] - J. Bejdák [-] , J. Vítek [-] , M. Novotný [-] , M. Schuster [-] , J. Kotzina [-] , L. Szojka [-] , J. Linhart [-] , D. Račák [-] , A. Kolář [-] , T. Brozman [-]

ŽK: 88. M. Formánek .
Hráči zápasu: M. Klabouch , P. Martinec .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: TEPLÝ Ondřej - ŠARMAN Maxmilián, KROUTIL Dominik (N).