3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Mohelno si poradilo s Rapoticemi B

12

Fotbalisté Mohelna si díky skvělému úvodu připsali proti rezervě Rapotic výhru 3:0

Domácí udeřili hned třikrát

Mohelno přivítalo na svém hřišti rezervu Rapotic. Favoritem tohoto utkání byli právě domácí, kteří chtěli navázat na povedené utkání z Moravských Budějovic.Vstup do zápasu se Mohelnu vydařil na výbornou. V 7. minutě se střelou z velkého úhlu prosadil František Žák a domácí vedli brzo 1:0. . Netrvalo dlouho a domácí se radovali znovu po střele Pavla Jeřábka -2:0. I poté domácí pokračovali ve vysokém tempu a ve 14. minutě vedli už 3:0, kdy početné domácí publikum znovu rozjásal Pavel Jeřábek. Po vydařené úvodní čtvrthodince tlak domácích upadl a hosté mohli přidat kontaktní gól, ale velkou šanci zlikvidoval domácí brankář. Do konce 1. poločasu byly k vidění další šance na obou stranách, ale žádná v bráně neskončila.

Ve druhé půli již žádná branka nepadla

Do druhého poločasu vstoupili domácí zodpovědně a hosty do žádných větších šancí nepouštěli. Za to oni si vypracovali pár slibných šancí, ale žádná z nich se neujala. Zápas tedy skončil stavem 3:0 a domácí si připsali zasloužené 3 body do tabulky.

Nutno pochválit i hostující tým, který se po úvodním nátlaku nesesypal a nakonec dokázal i párkrát nebezpečně zahrozit. Mohelno tak na začátku sezóny ukázalo, že bude určitě míchat postupovými kartami. Rapotice Budou muset zabrat, aby se vyhnuly sestupovým vodám

TJ Mohelno
Jeřábek Lumír, trenér: Úvod zápasu nám vyšel na výbornou. Poté ale někteří nabaženi rychlými góly začali hrát trochu laxněji a pramenily z toho šance hostů. Druhý poločas jsme znovu odehráli, jak jsme si řekli a zcela zaslouženě si připsali 3 body.