13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Nové Syrovice udolaly doma Myslibořice

16

V zápase mezi Novými Syrovicemi a Myslybořicemi, který skončil výsledkem 5:3 ve prospěch domácího týmu, bylo spoustu vzrušení a gólů.

Domácí otočili vývoj první půle

Zápas začal dramatickým způsobem, když v 9. minutě Jan Fňukal poslal Myslybořice do vedení 1:0. Domácí tým, Nové Syrovice, se však nevzdali a dokázali vyrovnat stav na 1:1 ve 39. minutě, když Robin Janoušek skóroval. Nové Syrovice poté převzaly kontrolu nad zápasem a v 44. minutě získaly vedení 2:1 díky gólu od Tomáše Langa z pokutového kopu.

Domácí si výhru pohlídali

Milan Procházka rozšířil náskok Nových Syrovic na 3:1 ve 49. minutě, což zdůraznilo jejich dominanci na hřišti. Myslybořice však nezůstaly pozadu a dokázaly snížit na 3:2 v 55. minutě po gólu Pavla Vejvody.Domácí tým však opět odpověděl brankou v 64. minutě, když David Růžička zvýšil vedení Nových Syrovic na 4:2. Ondřej Sosnar pak v 73. minutě přidal další gól, čímž posunul skóre na 5:2 a zdůraznil převahu domácího týmu. Myslybořice se však nevzdaly a snažily se znovu snížit náskok svého soupeře. V 85. minutě se to podařilo Filipu Hvězdovi, který snížil na konečných 5:3. Celkově to byl vzrušující zápas plný gólů a dramatických momentů. Obě mužstva ukázala odhodlanost a bojovnost, což udělalo tento zápas nezapomenutelným pro fanoušky obou týmů.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: Výborně jsme vstoupili do zápasu a rychle se po pěkném lobu Fňukala ujali vedení, bohužel jsme z převahy nevytěžili kýženou druhou branku, naopak domácí z první šance udeřili jako blesk z čistého nebe, naši slabou pětiminutovku využili dokonale a během pěti minut otočili zápas. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že zápas otočíme zpět v náš prospěch, ale na kolena nás srazil laciný gól snad z poloviny hřiště, pak jsme se přece jen dostali na rozdíl jedné branky, ale pak opět celkem snadno dovolili domácím dvakrát skórovat. V zápase už jsme zvládli už jen korigovat skóre na 5:3. Pro oko diváka to byly další gólové hody, pro nás bohužel s hořkou příchutí.