12.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Pavel Špaček že Starče sestřelil čtyřmi góly Nové Syrovice

19

Ve vyrovnaném zápase mezi Stařečem a Novými Syrovicemi zazářil Pavel Špaček, který se podílel na vítězství svého týmu 4:2. Jeho branky přinesly Stařeči důležité body, když se podařilo odpoutat soupeře a získat zasloužené vítězství.

Oba týmy vstřelily po dvou gólech

První branku vstřelil hráč Nových Syrovic Libor Veselý, již v 7. minutě utkání, čímž poslal svůj tým do vedení 1:0. Nové Syrovice pokračovaly ve snaze o další branku. V 18. minutě se to podařilo hráči Jakubu Dubskému, který skvělým zakončením poslal míč do sítě Stařeče a zvyšoval tak stav na 0:2.

Stařeč se snažila snížit a podařilo se jim to ve 35. minutě, kdy skóroval hráč Pavel Špaček, posílající míč za záda brankáře Nových Syrovic. Stav byl 2:1 ve prospěch Nových Syrovic. Nicméně za tři minuty bylo vyrovnano a opět odpověděl ve 38. minutě Pavel Špaček svým druhým gólem v zápase vyrovnal na 2:2, což znamenalo, že oba týmy šly do poločasu za nerozhodného stavu.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Ve druhé polovině zápasu se hra stala ještě intenzivnější. Stařeč poprvé získala vedení v 62. minutě, kdy Pavel Špaček dokázal svým třetím gólem poslat Stařeč do vedení 3:2. Stařeč tak upevnil svou pozici jako vedoucí tým zápasu. O tři minuty později, v 65. minutě, se Špaček opět prosadil a svým čtvrtým gólem zajistil vedení Stařeče 4:2.

Závěrečné minuty zápasu byly napínavé, ale Stařeč dokázal udržet svůj náskok a zvítězit nad odhodlanými Novými Syrovicemi. Tento zápas ukázal skvělou fotbalovou show, plnou emocí, obratů a krásných gólů, které zůstanou v paměti fanoušků obou týmů ještě dlouho po skončení utkání.