11.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

--

Chlistov doma nestačil ani na Nové Syrovice . První tři góly zápasu vstřelil Miroslav Sosnar

13

V zápase mezi Chlístovem a Novými Syrovicemi to byly právě Nové Syrovice, kdo dominoval celým utkáním. Již v prvním poločase se ujaly vedení 4:1, přičemž domácí Chlístov měl ještě větší problémy poté, co byl jeden z jejich hráčů vyloučen na konci poločasu. Konečný výsledek 1:7 dokázal sílu týmu Nových Syrovic a jejich schopnost překonat obranu Chlístova.

Hosté o tři góly lepší

V sobotním utkání mezi týmy Chlístov a Nové Syrovice jsme byli svědky jasného vítězství hostů s konečným skóre 7:1. Chlístov není v letošní sezóně ve své nejlepší formě a toto utkání to jen potvrdilo. Již ve 2. minutě se hosté ujali vedení, když Miroslav Sosnar skóroval a poslal svůj tým do vedení 1:0. O pouhých 17 minut později se Sosnar znovu prosadil a zvýšil náskok na 2:0. Poté, co uplynulo dalších 6 minut, přidal Sosnar svůj třetí gól v utkání a poslal Nové Syrovice do vedení 3:0. Ve 28. minutě přidal k dobru Libor Veselý, který zvyšoval na 4:0. Domácí tým se snažil odpovědět a v 33. minutě se jim to podařilo. Jakub Pokorný snížil na 4:1 a zdálo se, že by mohl být začátek jejich obratu. Bohužel pro Chlístov však jejich naděje netrvaly dlouho. Ve druhém poločase pokračovala kanonáda hostů. Libor Veselý se znovu prosadil a zvyšoval na 5:1. Poté byl v 45. minutě vyloučen domácí hráč Tomáš Kuchařík červenou kartou, což znamenalo další komplikace pro Chlístov.

Hosté ještě skóre navýšili

Odpověď hostů přišla rychle. V 48. minutě se Robin Janoušek dostal mezi střelce a zvýšil na 6:1. A o deset minut později, ve 59. minutě, uzavřel svým druhým gólem skóre na konečných 7:1 ve prospěch Nových Syrovic. Pro Chlístov to bylo další zklamání v letošní sezóně. S pouhým jedním bodem z deseti odehraných zápasů mají před sebou těžký úkol, pokud chtějí ještě něco dokázat v tomto ročníku. Naopak pro Nové Syrovice to bylo povzbuzující vítězství, které jim pomohlo posunout se v tabulce výše. Jejich hráči, zejména Miroslav Sosnar a Libor Veselý, předvedli skvělý výkon a byli nezastavitelní pro obranu Chlístova. Otázkou zůstává, zda dokážou udržet tuto formu i v dalších zápasech a navázat na úspěšné výkony.