3.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Hartvíkovice v závěru urvaly výhru proti Myslibořicím

16

Hartvíkovice v infarktovém zápase s Myslibořicemi musely otáčet zápas a vyhrály 3:2

Hosté o gól lepší

Za velmi teplého počasí se v Hartvíkovicích hrálo další kolo OP.Domací v bílích dresech vstoupili do utkání lépe a kdyby byli přesnější a klidnější v zakončení,mohli po 10 úvodních minutách klidně vést 3-0,avšak ani Sýkora Jakub,ani Gottvald ani Nováček nedokázali své 100% šance proměnit.Poté zahrozili i hosté svými dlouhými nákopy do vápna  a několika rohovými kopy. A tak se skore měnilo po jednom s nich,kdy na zadní tyči po šťastném odrazu proměnil Fňukal.Domácí byli zaskočeni a přestali hrát,takže do přestávky se hrálo ve středu pole s plno nepřestnostmi.

Domácí rozhodli o své výhře v nastavení

.Do druhé půle nastoupili domácí s cílem utkání otočit k čemuž se přiblížili po nešťastné ruce hostujícího obránce a suveréně proměněné penaltě Davida Kopuletého.Tentýž hráč o pár minut později proměnil pěknou kombinaci domacích ve vedoucí gol ,avšak hosté bleskově odpověděli opět Fňukalem po trestném kopu ,který domácí golman poněkud podcenil.A tak to vypadalo na dělbu bodů ale domácím se povedla jedna ze závěrečných akcí zápasu a po chytré přihrávce veterána Závišky,proměnil solo rychlík Nováček. Hartvíkovice tak zaznamenaly před vlastními fanoušky první soutěžní výhru, kterou by rády potvrdily na horké půdě aspiranta postupu do kraje tým z Rokytnice. Myslibořice budou naopak bojovat o první body proti Hrotovicím.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: V Hartvíkovicích se nám dlouhodobě nedaří a často tu padají góly v samotném závěru či dokonce nastavení, ani dnes tomu nebylo jinak. Začátek zápasu jsme prospali, ale brankář Hruška nás podržel a pak jsme se dokonce ujali vedení. Byla na nás odpískána smolná penalta, kterou se domácí dostali na koně. Nicméně šancí na výhru jsme měli až až, jenže když neproměníme 3 samostatné nájezdy, nemůžeme zvítězit. Za mě remízový zápas se šťastným koncem pro domácí.