9.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

--

FOTO | Karlovy Vary-Dvory zvítězily na půdě Jáchymova, o vítězství hostujícího týmu rozhodl v 85. minutě Schönwalder

6

Jáchymov prohrál v 9. kole s KV-Dvory 1-2. Hosté šli do vedení ve 3. minutě po brance Coufala, ale domácí srovnali v 37. minutě, kdy se trefil Trojek. Když už to vypadalo, že se týmy rozejdou smírně, tak hosté opět udeřili. V 85. minutě rozhodl o výhře Dalin Schönwalder.

TJ Jáchymov
J. Süttö [-] - M. Günther [-] , R. Csemer [-] (64. M. Milko [-] ) , M. Krul [-] , V. Čáslavský [-] , T. Trojek [-] , A. Kubánek [-] (70. J. Bouma [-] ) , D. Tichý [-] , F. Manlík [-] , F. Veit [-] , V. Karchňák [-]

TJ Karlovy Vary-Dvory
D. Daniš [-] , L. Hrudkaj [-] , T. Lysák [-] , D. Žinčák [-] , D. Shorný [-] , D. Michel [-] , Z. Mudra [-] , D. Perina [-] , D. Schönwalder [-] , L. Havel [-] , F. Coufal [-]

ŽK: 39. V. Karchňák , 58. F. Manlík - 77. D. Shorný .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: Polívka Miloslav - ČERVEŇÁK Tomáš (N), SALCMAN Miroslav (N).