5.kolo, Pražský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Cenná výhra rezervy Uhřiněvse na venkovním hřišti

3

Souboj týmu ze spodku tabulky přinesl zápas pátého kola 1.B/B třídy. Utkali se mezi sebou TJ SK Satalice s FC Čechie Uhříněves B.

Kontrolovaný zápas ze strany hostů

Satalice a Uhříněves jsou týmy, které si po čtyřech kolech nevedly úplně nejlépe. Hosté dokonce do tohoto zápasu nezískali ani bod.

To se v tomto zápase změnilo. Už v šesté minutě dostal hosty do vedení dvaadvacetiletý útočník Martin Blažek. Hosté i přes pár šancí domácích zápas kontrolovali. Z mnoha vypracovaných šancí však skórovat dokázali až v závěru zápasu.

V sedmdesátéšesté minutě se znovu prosadil Martin Blažek a bylo to 0:2. Pojistku v úplném závěru přidal ještě na konečných 0:3 střídající Petr Vacek. Hosté tak získali cenné tři body a odlepili se ze dna tabulky.