11.kolo, Olomoucký | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

Želatovice si připisují třetí výhru v řadě

60. M. Konvička - 22. M. Strnad (vl.) , 41. M. Kurfürst
5

Hodolany doma hostily Želatovice. Hosté šli po první polovině poločasu do vedení díky chybě domácích Hodolan. Hosté dokázali těsně před poločaem zvýšit o dvě branky. V druhém poločase se domácícm povedlo snížit, ale k vyrovnání už to nevedlo a Želatovice berou výhru 2:1 z venku.

Dvoubrankové vedení hostů

Utkání začalo nervózně ze strany hostů, ale během prvního poločasu dokázali být lepším týmem. Ve 22. minutě po ztrátě domácích se dostal k míči Kurfürst, který dostal hosty do vedení – 0:1. Domácí mohli rychle srovnat, ale samostatný únik dvou hráčů domácích skončil pouze na tyči hostující branky. Těsně před poločasem se dostali hosté do dvoubrankového vedení. Ve 44. minutě po další chybě domácích si vstřelil vlastní branku Strnad a hosté šli do vedení 0:2. V posledních minutách se už nic nezměnilo a do kabin se tedy odcházelo za tohohle stavu.

Snížení od domácích

Do druhého poločasu přišla jedna změna na straně domácích. Ze hry odešel Čech a přišel Konvička. V 60. minutě přišel brejk, po kterém na zadní tyči doklepl míč do banky právě střídající Konvička – 1:2. V dalších minutách se hra odehrávala spíše ve středu pole, ale obě mužstva si i tak dokázali vypracovat šance, které gólem neskončili. Ke konci zápasu podržel hostující golman Želatovice, když vychytal šance domácích. Ke změně skóre už nedošlo a rozhodčí ukončil utkání po devadesáti minutách, kdy na světelné tabuli svítilo skóre 1:2 pro hosty. Pro domácí Hodolany je to druhá prohra v řadě. Naopak hosté vítězí potřetí v řadě a dostávají se na šesté místo v tabulce.

FC Sigma Hodolany
Milan Kovařík: Soupeř využil našich dvou hrubých chyb, kdy se dostali do vedení a se štěstím uhlídali vítezství.

FC Želatovice B
Petr Němec: Bereme velmi důležité body. Klukům děkujeme za bojovnost a nasazení.

J. Zbořil [-] - A. Čech [-] (46. M. Konvička [-] ) , L. Onofrej [-] (72. T. Blažkovský [-] ) , Z. Krajc [-] , P. Sládek [-] , M. Heinz [-] , R. Nestrojil [-] (87. D. Dočkal [-] ) , J. Wenzel [-] , M. Salajka [-] , M. Strnad [-] , D. Švancara [-]

P. Bělík [-] - S. Jemelka [-] , M. Kurfürst [-] , M. Mohapl [-] (80. T. Ťapťuch [-] ) , Š. Tomek [-] (63. K. Tomek [-] ) , P. Němec [-] , R. Stavěl [-] , M. Boucník [-] (72. L. Dlouhý [-] ) , V. Král [-] , M. Koutný [-] , V. Koplík [-]

ŽK: 65. M. Heinz .
Hráči zápasu: M. Konvička - M. Kurfürst .
Počet diváků: 265. Rozhodčí: JELÍNEK Michal - WINKLER Tomáš, VEDRAL Roman.