L. Sohlich [-] - J. Horák [-] , A. Rus [-] , D. Němčík [-] - P. Piňos [-] , T. Mariánek [-] , M. Bureš [-] , D. Škrabal [-] , V. Slezák [-] - P. Zapletal [-] (61. D. Vaverka [-] ) , P. Navrátil [-] (77. R. Paul [-] )

D. Klimeš [-] - F. Žilka [-] , T. Škrabal [-] , M. Ráček [-] , D. Bokůvka [-] - O. Šup [-] (92. H. Burget [-] ) , P. Pěček [-] , Z. Stryk [-] , J. Liška [-] (46. J. Blatner [-] ) - T. Kosek [-] (77. D. Pekař [-] ) , T. Hrušák [-]

ŽK: 8. D. Němčík - 60. Z. Stryk , 81. T. Škrabal .
Počet diváků: 125. Rozhodčí: SLOTA Marek - SEDLÁČEK Libor, PERUTKA Jiří.

6. 8. 2023 08:28
V úvodu utkání měli míč častěji na kopačkách hráči hostujícího mužstva. V 8. minutě fauloval Lišku ve velkém vápně Němčík za což viděl žlutou kartu a Lipová kopala pokutový kop. Jeho úspěšným exekutorem byl Hrušák a hosté vedli – 0:1. Chvíli na to nebezpečně vystřelil Kosek ke vzdálenější tyči určické branky. Míč proletěl velkým vápnem a skončil v zámezí. V 18. minutě stejný hráč vybojoval míč, ale s následující střelou si brankář Sohlich poradil. První střelu na branku hostí, která skončila nad břevnem, vyslal až ve 20. minutě Mariánek. Chvíli na to Určice vyrovnaly. Po faulu na Piňose poslal Zapletal míč z trestného kopu do vápna a střelu Slezáka zastavila až síť za zády gólmana Klimeše. Po půl hodině hry domácím divákům zatrnulo. Proti centrovanému míči vyběhl brankář Sohlich, na namoklé trávě podklouzl, pak ale s potížemi celou situaci vyřešil. V závěru prvního poločasu tečovala obraná Lipové střelu Mariánka a byl z toho roh. Když po následujícím protiútoku skončila střela Ráčka v autu, odcházeli obě mužstva do šaten za nerozhodného stavu. Po hodině hry se po rychlém protiútoku dostal na hranici ofsajdu k míči Kosek a z jeho střelou si domácí brankář poradit nedokázal – 1:2. Hosté často napadali rozehrávku domácích po celém hřišti, což činilo obraně problémy. Nejčastěji zamotal hlavu obraně Kosek, ale další gól již nevstřelil. Nejblíže k tomu měl v 72. minutě, kdy se snažil najít co nejlepší pozici k zakončení, ale brankáře neprostřelil. Gólovou tečku za utkáním tak udělal v 88. minutě Škrabal.