10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

--

Loučovice vezou bod z Olešnice

14

V Olešnici se hrál zápas týmů z dolní poloviny tabulky, kde jep ořádná tlačenice a týmy od 8 až 14 místa dělí pouhé čtyři body.

Olešnice se do soupeře pustila zhurta a brzo šla do vedení, když se trefil Patrik Lavička. Veseleji bylo pro domácí tým o deset minut později, když František Bína zvýšil na 2:0. Zdálo se, že domácí tým zápas zvládne, ale do druhého poločasu přišlo výrazné zlepšení Loučovic. Ty se dostávaly stále do vetšího množství zakončení a Václav Dudla snížil na 2:1 po přihrávce Dominika Chupíka. Hostujicímu celku se podařilo vyrovnat pět minut před koncem zápasu, když Dominik Chupík zařídil remízu 2:2.

S tou, ale nemůže být spokojen ani jeden tým i vzhledem k tomu, jak se vyvíjí situace v dolní polovině tabulky.

TJ Sokol Olešnice
Roman Brousek (trenér): První poločas byl v naší režii a měli jsme ho vyhrát vyšším rozdílem a mohlo být hotovo. Bohužel jsme proměnili jen dvě šance. Druhý poločas byl přesně opačný, Loučovice se zlepšili, začalo se jim dařit V kombinaci a začali se dostávat do šancí a naštěstí využili jen 2, a proto remíza.

Vltavan Loučovice
Lukáš Ardó (kapitán): Do Olešnice jsme jeli pro tři body, bohužel naše neproduktivita a zbytečné obdržené góly nás dostávají na místo v tabulce kde být nechceme. Olešnice měla za celý zápas tři tutovky a dala dva góly. My jenom v prvním poločase měli minimálně pět šancí, ale bohužel nám to tam nepadne. Druhý poločas jsme i díky střídání hráli lépe a vyrovnali. Vyhrát jsme chtěli více než domácí tým a nechybělo moc když jsme posledních deset minut měli šanci, která skončila v boční síti. Věřím že si v týdnu něco řekneme, potrénujeme a doma vyhrajeme.

M. Krauskopf [-] - P. Lavička [-] , A. Pilát [-] , F. Bína [-] , L. Lenk [-] , M. Koktavý [-] (55. S. Škarda [-] ) , R. Horelica [-] , M. Buřič [-] (86. O. Husa [-] ) , R. Vrkoslav [-] , M. Lechner [-] , B. Bahenský [-]

M. Hüttner [-] - L. Ardó [-] , O. Šeda [-] , J. Vnuk [-] (79. A. Ferenc [-] ) , Z. Chupík [-] , B. Bäuml [-] (46. J. Peltán [-] ) , L. Schmid [-] (46. D. Chupík [-] ) , R. Rousek [-] (46. T. Ardó [-] ) , V. Dudla [-] , J. Kališ [-] , T. Dostál [-]

ŽK: 35. R. Vrkoslav , 75. L. Lenk , 86. R. Horelica - 13. L. Ardó , 53. D. Chupík , 60. Z. Chupík , 86. O. Šeda .
Hráči zápasu: D. Chupík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŠŤASTNÝ Petr - KŘÍŽOVSKÝ Jiří, HORA Karel.