6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

--

Souboj rezerv pro domácí Malše Roudné

18

Nulu v kolonce výher vymazala rezerva Malše i na domácím trávníku. Béčko svinenského Spartaku nedala šanci a již do poločasu si vytvořila nedostižný náskok.

Domácí tým byl od začátku jasně lepším a šel za ziskem všech bodů. První se prosadil Artur Goretki a na něj navázal o dvě minuty později Jaroslav Král. Artur Goretki přidal do poločasu další branku a jednou se trefil Pavel Jusufi

Hostujicí tým začátkem druhého poločasu zásluhou Adama Korčáka snížil, ale poslední slovo měl Jaroslav Král, který v poslední minutě pečetil na 5:1 pro domácí.

TJ Malše Roudné B
Michal Rybák (trenér): „Chtěli jsme v domácím zápase potvrdit první body z venku. To se nám povedlo. Jen mě trošku mrzí, že jsme druhý poločas už jen tak dohrávali a neměli moc chuť si zvednout sebevědomí a přidat ještě další góly. Šancí jsme na to v celém zápase měli dost. Ale vyhráli jsme podruhé za sebou, góly jsme opět nějaké dali, tak doufám, že z nás už deka spadla a už pojedeme. V neděli nás čekají Lhenice, kde to rozhodně nebude nic jednoduchého. Ale věřím, že to tam za nějaký ten bod zvládneme.“

TJ Spartak Trhové Sviny B
Lukáš Tuscher (kapitán): Jako již tradičně jsme před zápasem v Roudném řešili celý týden, jestli vůbec dáme dohromady jedenáctku. Naštěstí jsme neudělali ostudu jako před rokem a s dvanácti lidmi jsme odjeli na zápas. Zápas netřeba dlouze komentovat. Oni byli dobrý, my špatný. Aby toho nebylo málo, tak jsme přišli o zraněného Kubu Borků, který patří mezi naše nejlepší hráče.

J. Lerch [-] - M. Michálek [-] , L. Skála [-] (46. F. Budín [-] ) , Š. Kalina [-] , M. Benda [-] (67. F. Stieranka [-] ) , P. Červený [-] , J. Král [-] , P. Jusufi [-] (75. J. Tomášek [-] ) , O. Hlávka [-] , A. Goretki [-] (63. D. Horejš [-] ) , A. Stankay [-]

J. Tomášek [-] - O. Smolen [-] , J. Šafránek [-] , J. Valter [-] , A. Korčák [-] , J. Kostohryz [-] , J. Lukeš [-] , M. Fatura [-] , J. Borek [-] (18. M. Klíma [-] ) , M. Smoleň [-] , L. Tuscher [-]

ŽK: 70. O. Hlávka .
Hráči zápasu: A. Goretki , J. Král .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: KOLLMANN Jaroslav - ŠŤASTNÝ Radek, JAROLÍM Jiří.