6.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2023-2024

--

Přestřelka Mladého s rezervou Českého Krumlova skončila remízou

18

Nováček z Českého Krumlova chytil tempro I.B. třídy už od začátku a pravidelně boduje. S Mladým to byla pro diváka pěkná přestřelka.

Úvod patřil domácím a Marcel Trapl zajistil vedení 1:0. Pak přišla bitva dua Daniel Poláček z domácího týmu a hostující Radek Kneys, která skončila hattickem obou hráčů. Radek Kneys do poločasu vyrovnal. Pa se dvakrát během dbvou minut prosadil Daniel Poláček. Radek Kneys okamžitě zareagoval a výsledek vyrovnal. Mladé bylo blízko výhře, když Václav König ml. dostal hosty do vedení. Čtyři minuty před koncem Daniel Poláček vyrovnal.

Hezký zápas skončil remízou 4:4 a divák mohl být spokojen.

FK Slavoj Český Krumlov B
Pavel Lattner (trenér): Do zapasu pestrého na goly jsme vstoupili úspěšně a ujali se vedeni, po vstřelené brance jsme nebyli aktivní, za což nás soupeř potrestal golem do šatny. Do druhého poločasu jsme udělali tři změny a ujali se vedeni 3:1, přesto jsme nechali soupeře díky standartním situacím otočit skore na 3:4. V samotném závěru jsme z penalty vyrovnali výsledek a vytvořili si koncem zápasu ještě dvě slibné šance, které jsme bohužel neproměnili Stále zůstáváme bez porážky což je na nováčka soutěže skvělé.

SK Mladé
Vojtěch Moudrý (kapitán):

R. Švec [-] - R. Ryneš [-] , L. Trapl [-] (46. V. Kubát [-] ) , V. Brankov [-] (46. F. Weiss [-] ) , R. Šára [-] (46. Š. Šindelář [-] ) , D. Poláček [-] , P. Vaněk [-] (76. P. Lattner [-] ) , M. Trapl [-] , M. Pils [-] , F. Lach [-] , T. Šindelář [-]