17.kolo, Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , 2022-2023

--

Zápas Starého Města s Velkou Štáhli skončil 8 vstřelenými góly!

50. J. Píca , 73. V. Puda , 78. J. Bršťák , 84. S. Kolín - 45. A. Šuba , 52. K. Nečesal , 67. A. Šuba , 72. F. Tuška
1

V tomto zápase nakonec padlo dohromady 8 gólu, pojďme se podívat jak zápas probíhal!

V prvním poločase domácí o gól nestačili!

Zápas se hrál na těžkém terénu, v noci napadli sice jen tři cm sněhu, které během dopoledne roztáli, ale to stačilo, aby byl povrch hřiště dost mazlavý. Utkání bylo vyrovnané, hosté dokázali využít v první půli jednu z mála šancí a šli do kabin s jednogólovým náskokem. Domácí kluci si toho moc nevytvořili.

V druhém poločase se roztrhl pytel s góly!

Do druhé půle vstoupili domácí  lépe a již v 50 minutě byl stav srovnaný 1-1. Jenže za dvě minuty udělali domácí  opět hrubou chybu a hosté měli náskok zpátky. V následujících 15 minutácj si domácí vytvořili výraznou převahu a v 67.minutě měli velkou šanci na vyrovnání. Bohužel pro domácí z toho bylo jen břevno a po rychlém kontru hostů se proti domácím kopala přísná penalta. Hosté ji bezpečně proměnili a nevypadalo to s nimi vůbec dobře. A ještě hůř bylo za 5 minut, kdy  dostali čtvrtý gól a do konce zbývalo 18 minut. Kluci však zabrali a nakonec se jim povedlo v 87 minutě vyrovnat na konečných 4:4. A byla asi nejspíše zasloužená remíza.