19.kolo, Ústecký | Teplice | III. třída , 2022-2023

--

--

Béčko Duchcova venku překvapilo a porazilo třetí Polerady

4

Po prvním poločase byl ve vedení Duchcov. Dvacet minut před koncem zvyšoval na 0:2. Polerady sice upravily výsledek, ale bod z toho nebyl.

Vedení hostí

Polerady, které byly před zápasem na třetí příčce, vyzvali na domácí půdě hostující FK Duchcov B. Zápas byl velmi vyrovnaný. Do vedení se ale dostali hosté. Ve 21. minutě proměnil svou šanci Roman Sirovátka. Více se toho v první půli nestalo a oba celky šly do kabin za stavu 1:2.

Dvě branky

Druhá půle už byla zajímavější. Duchcov byl na Polerady velmi dobře připraven. Po třiceti minutách druhého poločasu se duchcovským povedlo skóre navýšit. Podruhé se trefil Roman Sirovátka. TJ Rozvoj Polerady ještě ke konci zápasu zahrozily a v 86. proměnil František Sidor. Tlak ale Duchcov ustál a odvezl si cenné tři body.

FK Duchcov B
David Špet, sportovní manažer a vedoucí mužstva dospělých FKD: Zodpovědnou hrou a napadáním jsme eliminovali systém velmi kvalitního týmu domácích. Výhru jsme si vydřeli.