18.kolo, Ústecký | Teplice | III. třída , 2022-2023

--

Béčko Duchcova naložilo posledním Hostomicím osm branek

2. J. Hájek , 23. O. Zíma , 26. P. Svatoš , 61. R. Čonka , 68. J. Hájek , 72. M. Guida , 75. J. Hájek , 90. R. Čonka - 41. M. Telin
5

Souboj b-týmu Duchcova s poslendními Hostomicemi dopadl dle očekávní. Hosté si odvezli potupnou prohru 8:1.

Rychlé vedení

FK Duchcov B se prosadil ihned ze začátku zápasu a to ve druhé minutě. Za dalších dvacet minut už to bylo o dvě branky. Prosadil se Ondřej Zima. Probíhala 26. minuta a domácí znovu zaúřadovali. Před koncem poločasu dokázaly Hostomice dát branku do šaten. Do kabin se šlo za stavu 3:1.

Lehká práce

Druhá půle už byla jasně v režii domácích. Patnáct minut po začátku druhé půle se prosadil Rudolf Čonka. V 68. minutě už to bylo 5:1. Hosté vůbec domácí tým nestíhali. V sedmdesáté druhé minutě se trefil Marcel Guida. Po něm skórovali ještě Jakub Hájek a podruhé Rudolf Čonka. Konečné skóre bylo 8:1 z pohledu domácích. Pro Duchcov poměrně snadná práce.

FK Duchcov B
David Špet, sportovní manažer a vedoucí mužstva dospělých FKD: Jednoznačná záležitost. Škoda jen inkasované branky. Snadné body.

R. Jonáš [-] - M. Guida [-] , M. Smejkal [-] , P. Svatoš [-] (46. R. Čonka [-] ) , R. Sirovátka [-] , J. Hájek [-] , J. Procházka [-] (72. M. Bára [-] ) , O. Zíma [-] (75. T. Štajnc [-] ) , T. Mudrák [-] , M. Kopřiva [-] , P. Strnad [-] (68. P. Mašek [-] )