22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Střekov zaslouženě vyhrál, říká trenér Velkého Března.

8

Střekov už v první polovině dominoval nad Velkým Březnem, když už v 12 minutě padl první gól.

Dominance Střekova

Střekov do zápasu vlítl jako uragán, když už od začátku bojoval o tři body. První gól padl už v 12 minutě po krásné střele Stožického Lukáše. Nečekalo se dlouho a už po dvou minutách padl i druhý gól Střekova na 2:0, když nekompromisně zakončil Bednář Michal. Střekov měl celou první půlku míč pod kontrolou, teda až když se dostal na míč Tabunchyk Serhii (43.minuta), který zakončil a snížil na 1:2. Domácí tedy odcházeli do kabin za výsledku 2:1.

Jen pár šancí, ale žádný gól nepadl

Druhý poločas byl Sřekov silnější na míči, ale neskóroval. Velké Březno se snažilo vyrovnat, ale nemohli se moc dostat k míči a tak výsledek zůstal 2:1 pro Střekov i na konci zápasu.

FK Jiskra Velké Březno
Karel Moravec (trenér Velkého Března): "Střekov zaslouženě vyhrál. Chtěl body mnohem víc než my, byli dřív u míče, vyhrávali souboje. Jen neproměnili několik vyložených šanci. My měli jen tři střely na branku."

TJ Střekov
J. Vondruška [-] - O. Franc [-] (79. R. Navarra [-] ) , V. Bednář [-] , T. Zimák [-] , J. Perk [-] - L. Stožický [-] , R. Vošahlík [-] (60. L. Čermák [-] ) , T. Jančík [-] , M. Bednář [-] (85. J. Pokorný [-] ) - M. Bonk [-] , J. Kubaška [-] -

J. Ondrka [-] - M. Machač [-] , P. Hanus [-] (46. D. Řezáč [-] ) , J. Gulyás [-] (78. M. Svoboda [-] ) , R. Židek [-] - S. Tabunchyk [-] , O. Vichra [-] , V. Javůrek [-] , M. Poláček [-] - L. Lapšo [-] (82. L. Nováček [-] ) , J. Pták [-] (31. J. Charvát [-] ) -

Místo: Střekov. Počet diváků: 80. Rozhodčí: ŠIMEČEK Libor - ČERVENÝ Tomáš, VLK Lukáš.