22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Velmi vyrovnaný zápas skončil lépe pro Hostovice.

80. Z. Satran - 67. L. Berky , 85. A. Černohorský (p.)
8

O prvním poločase se nic moc neudálo, ale i tak to byl velmi napínavý zápas. Ale Hostovice si s ním dokázal lépe poradit a bral výhru 2:1.

0:0 v prvním poločase

První poločas byl ve velmi velkém tempu a bylo zde vidět i mnoho šancí, ale bohužel nepadl ani jeden gól. Hostovice se pak dostaly do šance, ale nedokázaly ji proměnit. Za první poločas se toho pak moc nestalo a dohrálo se to 0:0.

Dva góly na začátku poločasu

Druhý poločas otevřel gól Hostovic, který vstřelil Berky Lukáš (67.minuta). České Kopisty pak vyrovnaly v 80 minutě po střele Satrana Zdeňka. Vítězný gól vsítil Černohorský Arnošt (85.minuta) z Hostovic, který kopal vítěznou penaltu. Hostovice pak už jen držely balon a snžily se dohrát záas v klidu.

TJ Sokol České Kopisty
R. Zahálka [-] - T. Bergl [-] , V. Navrátil [-] (30. D. Housa [-] ) , J. Hlavica [-] , Z. Satran [-] - F. Kutzler [-] , P. Podaný [-] , T. Plzák [-] , M. Burza [-] - M. Císař [-] , J. Hnát [-] -

SK Hostovice
J. Koželuh [-] - M. Tipan [-] , A. Černohorský [-] , T. Štorc [-] , M. Novák [-] - J. Langer [-] , M. Horák [-] , L. Berky [-] , J. Vávra [-] - P. Lank [-] , D. Veselý [-] (59. D. Nguyen [-] )

ŽK: 42. M. Burza , 70. T. Plzák - 25. D. Veselý , 40. A. Černohorský , 52. L. Berky .
Místo: České Kopisty. Počet diváků: 63. Rozhodčí: Materna Jiří - STUPKA Josef, TESKA Miroslav.