22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

Svádov - Olšinky si dokázaly poradit s Rodnicí nad Labem a berou si tři body.

41. P. Blaško (vl.) - 49. J. Vácha , 51. J. Vanša , 55. L. Pittner , 80. J. Doskočil
8
Svádov - Olšinky prohrával 0:1, ale z toho se nezhroutily a dokázaly tak vyhrát 4:1.

Jen jeden gól v první půli

Svádov - Olšinky začal poločas působivým výkonem, když se dostaly i do pár šancí, ale bohužel je neproměnily. V 41 minutě padl první gól, který si omylem dal do vlastní branky Blaško Petr a Roudnice nad Labem vedla 1:0. Do konce poločasu se dostala Roudnice nad Labem do šance ale neproměnila ji.

Gólová smršť v druhým poločase

Druhý poločas otevřel v 49 minutě gól Svádova, který dal Vácha Jaroslav. Ani ne tři minuty potom přidal další gól Vanša Josef, který s klidem na noze uklidil míč do sítě Roudnice nad Labem. Hned po dalších čtyřech minutách přidal další gól do sítě Roudnice nad Labem Pittner Lukáš, který se uvolnil a zakončil. Až v 80 minutě padl čtvrtý gól, který vstřelil Doskočil Jindřich. Svádov - Olšinky dokázaly otočit zápas na svojí stranu a vzít si tři body do tabulky.

TJ Svádov-Olšinky
TJ Svádov - Olšinky: "Jsem neskutečně šťastný že jsme dokázali vyhrát tenhle zápas a odvézt si tři body. A dá tři góly během šesti minut je krása. Musím pochválit kluky za velmi dobrý výkon."

SK Roudnice nad Labem B
M. Balcar [-] - J. Grepl [-] , T. Vacátko [-] , O. Čaněk [-] , M. Škoda [-] (55. J. Hlavsa [-] ) - J. Broft [-] , M. Hlaváček [-] , R. Jirásek [-] , J. Adelt [-] - F. Hendrich [-] , J. Barcal [-] (79. A. Valina [-] ) -

V. Urbánek [-] - L. Pittner [-] , Š. Urbánek [-] (76. J. Doskočil [-] ) , P. Janouš [-] , J. Vanša [-] - P. Krupička [-] , P. Blaško [-] (83. V. Vodehnal [-] ) , F. Jelínek [-] , V. Přibyl [-] - A. Lukeš [-] , J. Vácha [-] -

ŽK: 20. J. Broft - 14. P. Krupička .
Místo: Bezděkov. Počet diváků: 70. Rozhodčí: LESÁK Petr - POLÍVKA Lukáš, VLAŠIČ Miroslav.