22.kolo, Ústecký | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Bohušovice padly s Heřmanovem

8

Bohušovice se dostaly do vedení, ale nedokázaly ho udržet a prohrály 1:3. Bohušovice dostaly i červenou kartu po zákroku Matějky Tomáše.

0:0 v prvním poločase

Bohušovice spoléhaly na krále střelců Jakuba Ortbauera, který se ale neprosadil v první půli. Heřmanov se také dostal do pár šancí, ale nedokázal je proměnit. Bohušovice se málem dostaly do vedení, ale gólman domácích předvedl neskutečný výkon. První poločas tedy skončil 0:0.

Heřmanov se dokázal prosadit

Poločas otevřel král střelců Jakub Ortbauer, který zakončil s klidem a poslal hosty do krátkého vedení. V 73 minutě vstřelil gól domácí Zahradník David a bylo vyrovnáno. Matějka Tomáš už po druhé držel soupeře a k tomu ještě podrazil hráče Heřmanova a proto si zasloužil červenou kartu v 76 minutě. Ani ne minutu potom se povedlo domácím vstřelit další branku o kterou se postaral Kolárik Martin. 90+1 minutě se znovu Kolárik Martin postaral o výhru domácích 3:1.

TJ Heřmanov
Bohuslav Matys (hráč Heřmanova): "Jsem na kluky pyšný že se nám povedlo vyhrát nad tak silným týmem jako jsou Bohušovice. Jinak musím přiznat že Bohušovice jsou velmi silný tým."

TJ Heřmanov
P. Herák [-] - D. Zahradník [-] , Z. Čapek [-] , A. Čapek [-] (83. P. Havlíček [-] ) , P. Kolárik [-] - J. Trudák [-] , K. Dančo [-] , R. Rojko [-] , R. Majerik [-] - A. Čapek [-] , M. Kolárik [-] -

Slavoj Bohušovice nad Ohří
Š. Šplíchal [-] - M. Dalešický [-] , D. Brůža [-] , T. Matějka [-] , P. Mecl [-] (63. P. Koblížek [-] ) - P. Dráb [-] , M. Šikner [-] , M. Cigánek [-] , J. Ortbauer [-] - J. Koranda [-] , K. Rosa [-] -

ŽK: 32. A. Čapek , 80. A. Čapek , 88. D. Zahradník - 55. T. Matějka . ČK: 76. T. Matějka .
Místo: Děčín - UMT. Počet diváků: 60. Rozhodčí: HOLBUS Jan - ŽIDEK Daniel, HOLLY Martin.