21.kolo, Liberecký | Liberec | III. třída sk. B, 2022-2023

--

--

Vyrovnaný zápas dopadl lépe pro Frýdlant C

4

Páteční večer patřil zápasu mezi celky Mnišek B a Slovan Frýdlant C. Jejich první vzájemné měření sil dopadlo jednoznačně, když vyhrál Frýdlant C doma 4:0.

Navrátivší Doležel

"C-tým" Frýdlantu se poprvé v sézoně nemohl spoléhat na posily z dorostu a "B-týmu". Možná proto byl zápas velmi vyrovnaný. Mníšek B poslal v 17. minutě do vedení Lukáš Drašner. V 19. minutě ale "Céčko" Frýdlantu kopalo poktový kop, který proměnil Josef Krišal. Měli jsme srovnáno! Vyrovnaný stav vydržel do 32. minuty. To se totiž trefil Pavel Doležel, který nastoupil po zranění do svého prvního zápasu jara.

První jarní body pro Frýdlant

Druhá půle byla opět vyrovnaná. Šance byly na obou stranách. Ve 47. minutě srovnal na 2:2 opět Lukáš Drašner. V 77. minutě svým druhým gólem v zápase rozhodl navrátilec Pavel Doležel. Frýdlant C si už jednobrankové vedení pohlídal. Po výhře 3:2 si tak odnáší první jarní body.