20.kolo, Liberecký | Liberec | III. třída sk. B, 2022-2023

--

Hejnice B zdemolovaly Vísku vysoko 13:2!

7. J. Leitner , 15. Š. Štícha , 36. M. Havel , 45. J. Leitner , 45. Š. Štícha , 51. J. Leitner (p.) , 65. T. Cifra , 68. J. Leitner , 70. J. Leitner , 72. M. Zrubec , 74. L. Hybner (vl.) , 76. Š. Štícha , 90. Š. Štícha - 21. L. Severýn , 58. L. Severýn
3

Hejnice B v tomto kole přivítaly na svém domovském stánku Vísku. Té se sice nepovedl vstup do jarní části sezóny, když prohráli na Apríla 2:0 s Jindřichovice pod Smrkem. Nikdo ale nečekal, jaký výsledek si budou odvážet z Hejnic.

Skóre se otevřelo v 7. minutě

Od první chvíle "B-tým" Hejnic kvalitativně převyšoval svého soupeře. První gól mu vstřelil v 7. minutě, kdy se prosadil Jiří Leitner. V 15. minutě na 2:0 zvýšil Štěpán Štícha. Ve 21. minutě snižoval na 2:1 Ladislav Severýn a nikdo asi nepředpokládal, co se bude dít dále. Ve 36. minutě dal třetí gól do sítě Vísky Miroslav Havel. Před koncem poločasu se trefili znova Jiří Leitner a Štěpán Štícha. Víska šla do šaten se čtyřgólovým mankem.

Demolice pokračovala!

Hned šest minut po začátku druhé půle došlo k pokutovému kopu proti brance Vísky. K míči se postavil Jiří Leitner a završil tak hattrick. V 58. minutě dal druhý gól Vísky opět Ladislav Severýn. Zde ale produktivita hostů končila, jelikož zbytek zápasu byl kompletně v režii Hejnic. V 65. minutě s trefil Tomáš Cifra. Hejnice B vedly už 7:1! Jiří Leitner pak přidal 2 slepené góly a to v 68. a 70. minutě. O dvě minuty později lovil gólman Pantůček opět míč ze své branky, jelikož se trefil Michal Zrubec! Aby toho nebylo ke smůle Vísky málo, tak si dal Libor Hybner v 74. minutě vlastní gól. V 76. a 90. minutě přidal Štěpán Štícha svůj třetí a čtvrtý gól v zápase. Střetnutí tedy skončilo 13:2. Hejnice slavily a Víska by nejraději na toto utkání zapomněla.