14.kolo, Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , 2022-2023

--

Titanic Srch se rozloučil výhrou

51. D. Jánský - 5. D. Jánský (vl.) , 32. V. Mičjan , 37. V. Mičjan
5

V posledním kole Okresního přeboru Pardubic zavítal Titanic Srch na hřiště SK Křičeň a rozloučil se s letošní sezónou vítězstvím 1:3. Při absenci kanonýra Maivalda režíroval výhru hostů dvěma góly "brankář" Vlastimil Mičjan.

Rozhodující náskok již do půlky

Zatímco domácí Křičeň nastoupila k poslednímu zápasu sezóny takřka kompletní, hostům chyběl kanonýr Jakub Maivald a navíc přijeli pouze s jedním náhradníkem do pole.

Maivalda však skvěle nahradil ve výborně formě hrající Mičjan. Ten se dostal v minulém kole do Sestavy nejlepší jedenáctky hráčů, když v bráně vychytal SK Býšť. V Křični ukázal, že mu to jde skvěle i v útoku.

Rozhodující náskok Titanic položil už do poločasu, když si nejprve vlastní gól v 5.minutě vstřelil obránce David Jánský.

V rozmezí pěti minut pak mezi 32. a 37.minutou zaúřadoval kapitán Mičjan - 0:3.

Jánský odčinil vlastní gól

Po přestávce se hrál vlažný fotbal, bylo vidět, že ani jednomu týmu již o nic nejde.

Více aktivity vyvíjeli přece jen domácí, kteří chtěli alespoň zkorigovat nepříznivý výsledek.

To se nakonec povedlo pouze jednou, když v 51.minutě odčinil svůj vlastní gól Jánský - 1:3.

Titanic Srch se výhrou dostal na 4.místo tabulky a bude čekat, jak dopadne poslední zápas letošního ročníku mezi Újezdem a Ostřešany.

Titanic Srch
Tomáš Urbanec, záložník: "Na těžkém, tvrdém terénu jsme zápas zvládli. Tempo hry bylo ovšem vlažné. Nejhezčím okamžikem utkání byl pěkný gól ze střední vzdálenosti nestárnoucího Mičjana."