22.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

--

Tři penalty v Proseči!

13. J. Marek , 57. R. Klíma (p.) , 77. R. Klíma (p.) - 55. K. Vaníček (p.)
6

Ve vzájemném utkání mezi týmy Proseč a Jablonné nad Orlicí, tým Proseče si připsal výhru se skóre 3:1.

Domácí tým začal zápas aktivně a v 13. minutě se dostal do vedení, když Jaroslav Marek skóroval.

V průběhu druhého poločasu pak Proseč přidala další góly z pokutových kopů. Nejprve v 55. minutě Kryštof Vaníček proměnil penaltu a navýšil vedení na 2:0. Poté se Radek Klíma dvakrát z penalty trefil do sítě soupeře. Nejprve v 57. minutě a poté opět v 77. minutě. Tím Proseč zajistila si vedení 3:0.

Hosté Jablonné nad Orlicí se snažili odpovědět a snížit náskok soupeře. V 90. minutě se jim podařilo zaznamenat úspěšný úder, když Kryštof Vaníček vstřelil gól z penalty a snížil na konečných 3:1.

Tým Proseče si tak připsal zasloužené vítězství nad Jablonným nad Orlicí, přičemž zápas byl poznamenán využíváním pokutových kopů na obou stranách.

TJ Jablonné nad Orlicí
Artem Kashalupa: Omlouvám se, ale nemám k tomu absolutně co říci. Bohužel, prohráli jsme a tak to je.