20.kolo, Pardubický | 1.A třída , 2022-2023

--

Derby pro Prosetín!

5

V rámci posledního kola v dubnu se utkaly týmy Prosetínu a Skutče

Derby Prosetíně.Zápas Prosetín-Skuteč začal velkou aktivitou domácích,kteří už v 8.minutě skórovali,když na centr na zadní tyč proměnil Adam Vařejčko hlavou 1:0.Domácí pokračovali v aktivní hře měli několik šancí nastřelily břevno a v 38.minutě po pěkném průniku do vápna Marek s přehledem překonal brankáře hostí 2:0.Do konce poločasu se už nic nastalo hosté neměli za první poločas střelu na bránu

Druhá půle začala vystřídáním a přeskupením v sestavě hostů,hra se vyrovnala a ho sté v 72.minutě po pěkné střele Horáčka snížily na 2:1.Pak přišlo ještě pár šancí na obou stranách ale ani jeden z brankářů již nepřipustil balon za svými zády. Do konce utkání domácí už hosty do žádné šance nepustily a zaslouženě zvítězili.Pěkný fotbal před krásnou návštěvou 444 diváků.

SK Sokol Prosetín
Jiří Gabriel: Prosetín byl daleko více na balonu Skuteč vyloženou šanci neměla až na gól kdy nás hráč ležel na zemi my si přestali všímat hry a on střílel z poza vápna nebráněný.. jinak za mě lepší hra rozhodne Prosetín

D. Drahoš [-] - V. Marek [-] , A. Vařejčko [-] (89. O. Drnec [-] ) , I. Šikl [-] , O. Vařejčko [-] , A. Šafránek [-] , R. Vodvárka [-] , F. Šafránek [-] , F. Slavík [-] (84. J. Gabriel [-] ) , T. Tichý [-] , D. Filipi [-] (91. V. Pokorný [-] )