23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Hamry B remizovaly doma s Pohledcem

12

Hamry B si připsaly proti Pohledci bod za domácí remízu 2:2

Domácí o gól lepší

Zápas, který se odehrál v sobotním krásném odpoledni, nabídl divákům plno vzruchu a napětí a předvedl slušný fotbal na obou stranách.

První branku utkání zaznamenal hráč Hamry B, Martin Štola, v 45. minutě, čímž poslal svůj tým do vedení 1:0. To byl zároveň i stav prvního poločasu, ve kterém oba týmy předváděly vyrovnaný výkon.

Hosté otočili zápas , ale nakonec brali bod

Do druhého poločasu vstoupili hráči Pohledce odhodlaně a ve 56. minutě se jim podařilo vyrovnat. František Karmazín ukázal svou střeleckou kvalitu a přesnou ranou překonal brankáře soupeře - 1:1.

Nepříznivý stav však Hamry B nezlomil a o šest minut později se znovu ujaly vedení. Michal Žák se prosadil na 1:2 pro Hamry B. Posledních dvacet minut zápasu nabídlo divákům napínavou zápletku. Oba týmy se snažily přidat další branky a ukončit zápas ve svůj prospěch. To se podařilo domácím hráčům, kteří ve 80. minutě vyrovnali. Tomáš Novotný se zaskvěl v zakončení akce svého týmu a poslal míč do sítě soupeřova brankáře - 2:2.