22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

37. O. Ostrýž , 75. D. Kolbábek (p.) - 16. M. Sysel , 61. M. Sysel
14

Věchnov si připsal proti Březí-Březské pouze bod za remízu 2:2

Oba týmy vstřelily po jedné brance

První branku utkání zaznamenal v 16. minutě hráč hostí Michal Sysel, který využil chyby obrany domácího týmu. Jeho přesnou střelu gólman Věchnova nedokázal zastavit a tak se skóre měnilo na 0:1 ve prospěch Březí.

Domácí však nechtěli zůstat pozadu a snažili se vyrovnat. Svůj tlak proměnili ve 37. minutě, kdy se

dostal do zakončení Ondřej Ostrýž a umístěnou střelou poslal míč za záda brankáře Březí. Skóre se vyrovnalo na 1:1 a zápas nabíral na obrátkách.

Také druhá půle přinesla nerozhodný stav

Druhý poločas nabídl podobný průběh jako ten první. Oba týmy se snažily prosadit a předváděly kvalitní fotbal. V 61. minutě přišla další branka, tentokrát opět ve prospěch hostů. Michal Sysel svou druhou trefou v zápase posunul Březí do vedení 1:2.

V závěrečné části utkání se však událo ještě mnoho zajímavých momentů. V 75. minutě byl nařízen pokutový kop ve prospěch Věchnova. O jeho provedení se postaral Dalibor Kolbábek, který svým přesným zásahem překonal brankáře Březí a vyrovnal na konečných 2:2.

TJ Věchnov
J. Jedlička [-] - O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , V. Kroupa [-] , V. Hulák [-] , M. Svoboda [-] , F. Horníček [-] (81. M. Pečinka [-] ) , D. Kolbábek [-] , J. Smolík [-] , J. Bílek [-] , T. Kolbábek [-] (54. D. Kašuba [-] )

TJ Březí-Březské
J. Gruber [-] - P. Šimek [-] - V. Klíma [-] , D. Urbánek [-] , J. Chlup [-] , P. Jelínek [-] , M. Musil [-] - O. Broža [-] - R. Šmarda [-] , P. Drápela [-] , M. Sysel [-] (68. R. Štěpánek [-] )

ŽK: 9. F. Horníček , 24. J. Jedlička , 54. T. Kolbábek , 55. D. Kolbábek , 63. O. Ostrýž , 76. P. Soudek - 24. D. Urbánek , 28. O. Broža . ČK: 76. D. Urbánek .
Hráči zápasu: D. Kolbábek - M. Sysel .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: Stehlík Michal - POKORNÝ Josef (N), STARÝ David (N).