Křiźanov B zvítězil nad Velkou Losenicí

14

Křižanov B si připsal proti Velké Losenici domácí výhru 3:2

Domácí o gól lepší

Zápas začal velmi rychle, a už ve 2. minutě se domácí tým dostal do vedení. Michal Škorpík se trefil a otevřel skóre zápasu - 1:0 . Křižanov B se nenechal zaskočit Velkou Losenicí a přidal další branku . Opět byl na scéně Michal Škorpík, který ve 12. minutě zvýšil na 2:0 ve prospěch domácího týmu.

Velká Losenice se však nevzdala a dokázala snížit na rozdíl jediné branky. V 30. minutě David Králíček překonal domácího brankáře a snížil na 2:1.

Domácí výhru uhájili

Ve 48. minutě se opět prosadil Michal Škorpík a připsal si svůj třetí gól v zápase, čímž poslal Křižanov B do vedení 3:1. Bylo patrné, že tento hráč byl klíčovým faktorem ve prospěch domácího týmu.

Velká Losenice však nebyla ochotná se vzdát a v závěrečných minutách se jí podařilo snížit na 3:2. V 83. minutě se Tomáš Neubauer prosadil a zajistil napínavý závěr utkání. Oba týmy se následně snažily o další góly, avšak žádný z hráčů se již ve zbýv

Počet diváků: 50. Rozhodčí: DOLEŽAL Kristián - CYPROVÁ Lenka, ČÁSTEK Marek (N).