19.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Věchnov si přivezl z Velké Losenice výhru

16

Velká Losenice si připsala proti Věchnovu těžkou domácí prohru 1:6

Hosté o tři góly lepší

Velká Losenice přivítala na svém hřišti fotbalisty z Věchnova. V minulém kole oba týmy svoje zápasy kvůli podmáčenému terénu neodehrály. Na podzim se radovali z výhry 3:2 hráči Věchnova. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Hosté byli od začátku zápasu lepším týmem a první branka tak padla do domácí sítě ve 21. minutě zásluhou Vojtěcha Kroupy -0:1. Hosté byli nadále při chuti a ve 34. minutě přidal druhou branku Jiří Bílek -0:2. A aby toho nebylo pro domácí moc ve 45. minutě brankou do kabin upravil na poločasových 0:3 Filip Horníček.

Hosté ještě skóre navýšili

I ve druhém poločase byli hosté střelecky při chuti. V 50. minutě se postaral o druhou trefu Filip Horníček -0:4. V 61. minutě si hosté dokonce vybojovali pokutový kop, který proměnil Miloš Svoboda -0:5. V 64. minutě pak uzavřel půltucet v domácí síti Ondřej Ostrýž -0:6. Domácí pak v 69. minutě alespoň kosmeticky upravili na 1:6 zásluhou Marka Sobotky.

TJ Velká Losenice
J. Kasal [-] - T. Neubauer [-] , M. Sobotka [-] , P. Málek [-] (57. A. Stejskal [-] ) , P. Kamarád [-] , D. Králíček [-] , R. Kamarád [-] (77. J. Milsimer [-] ) , M. Bratršovský [-] (67. O. Augustin [-] ) , P. Zástěra [-] , R. Pátek [-] , P. Mach [-]

TJ Věchnov
F. Uhlíř [-] - O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , V. Kroupa [-] , O. Zonyga [-] (67. T. Bukáček [-] ) , M. Svoboda [-] , F. Horníček [-] , D. Kolbábek [-] , J. Smolík [-] , J. Bílek [-] , J. Šípek [-] (62. M. Pečinka [-] )

ŽK: 60. M. Bratršovský - 53. D. Kolbábek .
Hráči zápasu: F. Horníček .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: SOUKUPOVÁ Věra - POSPÍCHAL Petr (N), PELIKÁN Petr (N).