16.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

17. J. Krčál , 51. D. Rous , 54. J. Krčál , 82. L. Vokurka , 85. D. Horák
18

Měřín B si připsal proti Velké Losenici v domácí dohrávce výhru 5:0

Domácí se ujali vedení

Podruhé se ve třech dnech domácí Měřín představil fanouškům, po Jimramově přijela Velká Losenice. Domácí od začátku diktovali tempo hry, hrozili, ale do vyložených šancí se zpočátku nedostávali. Losenice se snažila zahrozit zejména nákopy na rychlé krajní hráče. Domácí se tlačili dopředu, Krčálova ani Kolouchova střela se neujala, až v 17. minutě se snaha vyplatila, křižný pas přes vápno se dostal až k Beranovi, který našel osamoceného Krčála, který doklepl míč do odkryté branky. Ruku v ruce s tlakem domácích stoupal počet standardní situací okolo vápna, hosté ale dobrou defenzivní činností další gól nepřipustili.

Domácí se po pauze rozstříleli

Druhý poločas začali aktivněji hosté z Velké Losenice, tlak jim vydržel pouhých 6 minut, když z volného přímého kopu prostřelil Rous Kasala a zvýšil na 2:0. O 4 minuty později už to bylo 3:0, P. Kolouch z rohu posadil míč Krčálovi na hlavu a ten se na přední tyči nemýlil. Obrázek hry byl podobný, tlak domácích a hosté se snažili po krajích zaútočit. V 82. minutě Panáček prodloužil z první na Vokurku, v úniku byl ve vápně stažen a pískala se penalta. K té se postavil sám faulovaný a s přehledem zvýšil na 4:0. O 3 minuty později vhazoval Panáček dlouhý aut, Vaněk jej prodloužil k zadní tyči, kde zavíral akci Horák, který ranou uzavřel skóre

TJ Jiskra Měřín B
Kolouch Petr, hráč: V prvním poločase jsme se zbytečně snažili o finálky, snad ještě z vlastní poloviny a zbytečně jsme kazili. Ač to z naší strany nebylo moc koukatelné, do šancí jsme se dostávali. V druhé polovině nám pomohli 2 rychlé góly a zápas jsme si pohlídali. Víkendové skóre 9:1 a 6 bodů je super, stejně tak i nasazení s jakým hrajeme. Snad nám to vydrží a budeme jezdit i nadále.

P. Sysel [-] - F. Sysel [-] , J. Benda [-] , L. Vokurka [-] , T. Gondek [-] (77. F. Panáček [-] ) - V. Beran [-] , P. Kolouch [-] (55. D. Horák [-] ) , J. Krčál [-] (55. S. Švestka [-] ) , Z. Vaněk [-] , D. Rous [-] (65. D. Doležal [-] ) - T. Kuřátko [-] (65. J. Kolouch [-] ) -