25.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

--

Jaroměřice zaskočily výhrou Třebelovice

4. J. Stejskal , 37. Č. Cenek , 91. T. Diviš - 56. M. Máca (p.)
12

Jaroměřice si připsaly proti Třebelovicím první domácí výhru v soutěži v poměru 3:1

Domácí o dva góly lepší

Hned ve 4. minutě zahájil skórování domácí Josef Stejskal, který se prosadil a poslal míč do sítě soupeře. To bylo pro Jaroměřice skvělé vykročení a tým se chtěl držet vedení co nejdéle. Postupně se však hra vyrovnala a oba týmy měly své šance.

V 37. minutě se Čeněk Cenek zvýšil skóre na 2:0 ve prospěch Jaroměřic.

Domácí si výhru pohlídali

Třebelovice se však nevzdaly a snažily se o snížení náskoku soupeře. Jejich snaha byla odměněna v 56. minutě, kdy sudí nařídil pokutový kop pro Třebelovice. Marek Máca se postavil k exekuci a bezpečně proměnil penaltu, snížil skóre na 2:1 a vrátil svůj tým zpět do hry.

Posledních pár minut se hrálo s velkým nasazením a oba týmy se snažily získat body. V samotném závěru, v 91. minutě, se Tomáš Diviš dostal do slibné situace a dokázal překonat brankáře Třebelovic, čímž zajistil svému týmu klidnější závěr utkání. Jaroměřice tak vítězstvím 3:1 potvrdily svou slušnou jarní formu.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Utkání jsme vůbec nezvládli a předvedli nejhorší výkon za posledních 10 let. Domácím gratuluji k vítězství.