24.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

17. M. Doležal , 68. M. Doležal , 70. Z. Melán - 50. P. Vejvoda (p.) , 55. P. Vejvoda
10

Jaroměřice si připsaly proti Myslibořicím

Domácí o gól lepší

Utkání začalo ve vyrovnaném tempu, oba týmy si předváděly kombinační fotbal a snažily se dostat do vedení. První branku vstřelili domácí hráči v 17. minutě. Michal Doležal se trefil po pěkné akci a poslal Jaroměřice do vedení 1:0. Domácí si v prvním poločase dokázali udržet tuto jednobrankovou převahu.

Domácí zvládli poločas obratů

Do druhého poločasu vstoupili hosté se zvýšeným tempem a jejich snaha se brzy vyplatila. V 50. minutě byl nařízen pokutový kop pro Myslibořice a Pavel Vejvoda ho s přehledem proměnil, čímž vyrovnal na 1:1. O necelých pět minut později přišel další zásah Pavla Vejvody, který se dostal do šance a trefil se do sítě, čímž otočil skóre na 1:2 ve prospěch hostů.

Jaroměřice se však nevzdaly a začaly se tlačit do útoku. Odměnou jim byla branka v 63. minutě, kdy se podruhé v zápase trefil Michal Doležal a srovnal na 2:2. Otočku na vítěznou stranu dokonal v 70. minutě Zdeněk Melán, který se po přihrávce svého spoluhráče dostal k zakončení , čímž poslal Jaroměřice opět do vedení, tentokrát 3:2. Do konce utkání oba týmy ještě měly své šance, ale žádnému z nich se už nepodařilo skórovat. Zápas tak skončil vítězstvím Jaroměřic nad Myslibořicemi 3:2. Diváci byli svědky atraktivního fotbalu, plného branek a dramatických momentů.

FK Jaroměřice nad Rokytnou
T. Přibyl [-] - P. Hadraba [-] , J. Stejskal [-] , M. Doležal [-] , Z. Melán [-] - Č. Cenek [-] , M. Konfršt [-] (55. O. Pavelec [-] ) , T. Diviš [-] - Z. Nykrmajer [-] (65. K. Vybíral [-] ) , R. John [-] , T. Foltýn [-]

TJ Myslibořice
D. Billa [-] - S. Marek [-] (75. J. Dvořák [-] ) , L. Macháček [-] , B. Mencák [-] (80. T. Palát [-] ) , V. Čapoun [-] (35. M. Hruška [-] ) - D. Kunčík [-] , J. Horák [-] , L. Macháček [-] , M. Ludvík [-] (75. J. Fňukal [-] ) - J. Matoušek [-] , P. Vejvoda [-]

ŽK: 34. Č. Cenek , 72. Z. Melán - 30. V. Čapoun , 44. B. Mencák , 85. T. Palát .
Hráči zápasu: M. Doležal - P. Vejvoda .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: KRYŠTOF Radek - SVOBODA Vladimír, HAMBÁLEK Tomáš (N).