20.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

36. J. Gottvald , 53. V. Nováček , 61. V. Nováček , 66. J. Gottvald - 17. D. Lojka , 23. D. Lojka , 62. D. Outulný (vl.) , 70. Z. Eberl
11

Hartvíkovice si připsaly proti Blatnici divokou remízu 4:4

Hosté o gól lepší

V prvním poločase v 17. minutě otevřel skóre na straně hostů Lojka. Poté také Lojka skóroval ve 23. minutě zápasu a pro domácí se rýsoval nepřívětivý výsledek. Oba góly byly smolné, pro domácí tým. Domácí po těchto gólech, co dostali, tak začali na soupeře tlačit. Ve 36. minutě měli domácí možnost zahrát rohový kop a dočkali se snížení stavu na 1:2, kde míč se dostal na zadní tyč, kterou zavíral nabíhající Gottvald, a podařilo se mu míč nasměrovat do brány. Na straně hostí byl do prvního poločasu vyloučen jejich brankář a museli nasadit náhradního brankáře.

Domácí urvali alespoň bod

Druhý poločas domácí tlačili svého soupeře a v 53. minutě dostal nahrávku do lajny Gottvald, který utekl soupeři a dával pod sebe na vápno, kde se pohyboval Nováček a zakončil přesně k tyči soupeřovi brány. V 63. minutě se dostal k míči opět Nováček a vystřelil pumelici, která přinesla gól a vedení domácích na 3:2. Jenomže vedení domácí neudrželi a do minuty bylo srovnáno na 3:3, kdy Outůlný si dal smolný vlastní gól. Závěr druhého poločasu byl jako přestřelka, za domácí se ještě trefil Gottvald a za hosty Eberl. Nakonec utkání skončilo remízou 4:4.