19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

12. D. Vozár , 19. D. Vozár , 60. T. Kutálek , 86. Z. Svoboda - 25. J. Fňukal (p.) , 55. J. Fňukal (p.)
13

Lipník si připsal proti Myslibořicím velmi cennou domácí výhru

Domácí o gól lepší

Hajduk Lipník přivítal na svém hřišti fotbalisty z Myslibořic. V minulém kole si odvezl Lipník z Náměště jeden bod za remízu 1:1. Myslibořice si připsaly proti Výčapům jasnou výhru 6:0.. Na podzim se radovali z výhry 2:0 hráči z Lipníku. Zápas se hrál za příjemného fotbalového počasí. Začátek zápasu vyšel lépe domácím, když se ve 12. a 19. minutě dvakrát prosadil Dominik Vozár -2:0. Hosté se naštěstí nesesypalia ve 25. minutě si dokonce vybojovali pokutový kop, který proměnil bývalý hráč Lipníku Jan Fňukal -2:1. To bylo z první poloviny vše, takže zápas byl do druhého dějství zcela otevřen.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Ve druhém poločase se naskytlo hostům zahrávat druhý pokutový kop a opět se k němu postavil v 55. minutě Jan Fňukal a znovu jej proměnil -2:2. Hostům se sice podařilo smazat dvougólový náskok, ale domácí si přesto šli za vítězstvím. Nejprve v 68. minutě vrátil domácím vedení Tomáš Kutálek a v 86. minutě pečetil skóre na 4:2 Zbyněk Svoboda.

Hajduk Lipník
F. Rohony [-] - D. Vozár [-] , J. Jonáš [-] (80. A. Horký [-] ) , L. Žák [-] (83. M. Peštál [-] ) , M. Mašeja [-] , V. Mašeja [-] (61. M. Vala [-] ) , Z. Svoboda [-] , T. Kutálek [-] , J. Brabenec [-] , M. Tretera [-] , P. Burian [-]