19.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

34. O. Krátký , 50. P. Vyletěl , 62. D. Veleba , 77. D. Svoboda , 87. D. Svoboda , 89. D. Svoboda (p.)
13

Vladislav si proti Hartvíkovicím připsala jasnou domácí výhru 6:0

Domácí o gól lepší

Vladislav přivítala na svém hřišti fotbalisty z Hartvíkovic. V minulém kole oba týmy svoje zápasy kvůli podmáčenému terénu neodehrály. Na podzim se radovali z výhry 4:0 hráči z Hartvíkovic. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, kdy obě mužstva si vytvořila brankové příležitosti, ale brankáři byl pozorní. Ujala se až dorážka domácího Krátkého, a tak domácí odcházeli po prvním poločase s jednobrankovým vedením.

Domácí se po pauze rozstříleli

Druhý poločas začal špatným výkopem brankáře Chalupy, únikem Vyletěla a vedením 2:0 pro domácí. Hosty tato branka poznamenala, a už nebyli tak nebezpeční, a navíc jim také docházela fyzická kondice. Další branku přidal po souhře Veleba, který zakončil přesně na zadní tyč. Konečnou podobu utkání dal střídající Svoboda, který za 12 minut zaznamenal hattrick -6:0..

TJ Vladislav
Martenek Aleš, hráč: Soupeř zpočátku měl svoje šance, ale podržel nás brankář Otruba, ve druhém poločase to bylo již jen téměř na jednu branku a pohodlné naše vítězství.

P. Otruba [-] - M. Chalupa [-] , V. Paločko [-] , J. Orálek [-] - M. Hort [-] (26. P. Petz [-] ) , F. Nováček [-] , D. Veleba [-] , M. Nevoral [-] , F. Macek [-] (80. M. Tůma [-] ) - O. Krátký [-] (68. D. Svoboda [-] ) , P. Vyletěl [-]