15.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

Hartvíkovice vybojovaly výhru proti Jaroměřicím

11

Hartvíkovicím se v prvním jarním zápase podařilo porazit oslabené Jaroměřice

Domácí o gól lepší

V prvním jarním utkání přivítal na svém hřišti tým Hartvíkovic hostující tým z Jaroměřic. Začátek utkání začal nepřesnostmi z obou stran, avšak lépe vstoupili do utkání hosté kdy obraně unikl Cenek a bezpečně proměnil. Po nervózním začátku začali mít převahu domácí a v 18.minutě zásluhou Gotwalda srovnali. Utkání pokračovalo mírnou převahou domácích, kdy hosté hrozili převážne z brejků. V 38.minutě výrazně ovlivnilo další průběh zápasu vyloučení hostujícího Diviše. Hartvíkovice dokázali početní převahu využít ještě do poločasu kdy se prosadil Hadraba.

Domácí si výhru pojistili

Druhý poločas mohl pojistit vedení domácích Hadraba avšak minul. Domácí zahazovali i nadále své šance a tak hrozilo, že Jaroměřice dokáží z ojedinělých brejků srovnat. Pojistku pro domácí přidal Horký, který v 73.minutě chladnokrevně prostřelil výborně chytajícího Kašparidese. Další šance už domácí neproměnili a tak se z první jarní výhry 3:1 radoval domácí tým z Hartvíkovic.