28.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2022-2023

--

Medlov nevzdává boj o bronz

10. M. Král , 83. M. Fryčák - 25. Š. Michalik , 27. P. Kasal (p.) , 72. Š. Michalik , 80. Š. Michalik
2

V předposledním soutěžním utkání přivítali Bohuňovice na svém hřišti borce z Medlova. Tento zápas by se dal nazvat soubojem dvou břehů, jelikož Medlov je čtvrtý od vrchu a Bohuňovice čtvrté od konce. Domácí by rádi navázali na výhru z minulého týdne proti Lipové, ale proti nim stojí tým, který stále hraje o bednu.

Medlov otočil první půli vzhůru nohama

V Bohuňovicích začal zápas tak, jak si všichni domácí fanoušci představovali. I když to ze začátku nevypadalo, že by se otevřelo skóre brzo, tak už v 10. minutě rozjásal bohuňovické příznivce Matěj Král - 1:0. Pro hosty to zřejmě znamenalo pořádnou facku, jelikož se okamžitě probrali a snaha o srovnání byla znát. Ve 25. minutě se hosté dočkali, když Šimon Michalik překonal brankáře Ondřeje Sedláka - 1:1. Pouhé dvě minuty na to byla nařízená penalta pro Medlov po prohřešku ve vápně. K pokutovému kopu se postavil Patrik Kasal, který se ukázal, jako ten správný exekutor - 1:2. Pro Bohuňovice to byla tvrdá rána, ale času zbývalo do konce stále dost. Žádná šance už nebyla do konce poločasu proměněna a do šaten šel Medlov z jednogólovým náskokem.

Medlov si došel pro 3 body

Druhá půle začala trochu podobně, jak ta první - opatrnost nade vše. Žádný tým nechtěl riskovat, že další gól bude do jejich sítě, takže se útočilo se zajištěnou obranou. Medlov si vypracovával územní převahu, ale Bohuňovice se stále držely nad vodou. Ondřej Sedlák kryl úspěšně bránu až do 72. minuty, kdy si se střelou Šimona Michalika nedokázal poradit ani podruhé - 1:3. Domácí Sokol už to začal více otevírat ve snaze snížení medlovského náskoku, ale marně. Naopak přidal čtvrtý gól Šimon Michalik, který zaznamenal hattrick - 1:4. V 83. minutě už jen kosmeticky upravil skóre Mojmír Fryčák, ale na dělbě bodů už to samozřejmě nic nezměnilo - 2:4.