10.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2022-2023

54. M. Hrůza , 58. P. Hrobař - 32. J. Železný , 70. T. Lang (p.)
11

Fotbalisté Hrotovic si připsali proti Novým Syrovicím pouze bod za remízu 2 :2

Hosté se ujali vedení

Nedělní utkání 10. kola mezi týmy Hrotovic a Nových Syrovic od začátku probíhalo bez většího náboje. Pro diváky ne zcela fotbalový zážitek skýtal spousty chyb a nepřesností. Na šance chudý první poločas přinesl jedinou branku, kdy se trefil Syrovický Jan Železný.

Domácí dotáhli zápas k bodu

O přestávce domácí vystřídali část kádru a hra se výrazně oživila. Následoval rychlý obrat skóre brankami Marka Hrůzy v 54. minutě a Pavla Hrobaře o čtyři minuty později a hra přešla do režie domácích. V 70. minutě ale vše zastavil svým přísným rozhodnutím sudí Martin Sárkány, kdy hostům po faulu ve vápně nabídl penaltu. V té se pak nemýlil Tomáš Lang a srovnal na konečných 2:2.