2.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Skvělý start Božíčan a otočka Děpoltovic

7

Do zápasu vstoupili lépe hosté, ale o vedení se bohužel nechali připravit a ze zápasu si neodnesli ani bod.

Remízová první půle

Začátek utkání sice patřil domácím, ale byli to hosté, kdo udeřil jako první. V 9. minutě se to podařilo Rubášovi, který svou ranou prostřelil domácího gólmana.

Po dvaceti minutách byla hra velmi vyrovnaná, více šancí možná měly dokonce Božíčany, ale ty stále trápí nízka střelecká produktivita.

Ve 38. minutě se domácím podařilo vyrovnat, když Kolařík nedal šanci brankáři, a srovnal tak na 1:1.

Do konce poločasu se niv víc nestalo.

Domácí nastoupili velmi dobře do druhé půle a hned v 55. minutě z protiútoku odskočili na 2:1 po zásluze Rubera.

Hosté svou hru otevřeli a tlačili se za vyrovnáním. To se jim však přes několik šancí nepodařilo.

Domácí poté využili otevřené obrany Božíčan a Šiler zvýšil na 3:1.

SK Božíčany
Michal Zásněta, brankář: "Domácím gratuluji k vítězství, udělili nám lekci z produktivity. Mužem zápasu bych označil rozhodčího Jakubíka, který byl velmi nepřesný na obě strany a nechal si napovídat od některých domácích hráčů a netrestal kartami surové zákroky. Nechápu, proč tento "rozhodčí" vůbec píská. Nemá respekt, neumí to a jen škodí hráčům i sobě. Tohle prosím zveřejněte. Je mi z něj na zvracení."

TJ Děpoltovice
L. Karpíšek [-] - M. Schmitt [-] (57. J. Zahradník [-] ) , R. Ruber [-] , P. Bičaník [-] , J. Hamrla [-] , L. Gergely [-] , O. Čech [-] (71. P. Kovács [-] ) , T. Kolařík [-] , V. Hartmann [-] , T. Bílý [-] , J. Šiler [-]

SK Božíčany
M. Zásněta [-] - L. Galla [-] , N. Kalynych [-] (55. D. Almiashev [-] ) , P. Mičuda [-] , J. Rubáš [-] , M. Křehlík [-] , M. Hůlka [-] , M. Kubánek [-] , O. Rusol [-] , V. Nitsch [-] (55. D. Urbánek [-] ) , J. Kubánek [-]

ŽK: 15. O. Čech , 72. L. Gergely , 86. J. Zahradník - 52. O. Rusol , 81. J. Kubánek , 87. M. Křehlík . ČK: 89. J. Zahradník - 88. M. Křehlík .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: JAKUBÍK Martin - SLEJŠKA Jakub (N), VIMR Martin (N).