13.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Březí - Březké doma nestačilo na Ujčov

17

Fotbalisté Březí si připsali proti Ujčovu domácí prohru 2:3

Hosté o gól lepší

Březí-Březské přivítalo na svém hřišti fotbalisty z Ujčova. Ujčov si v minulém kole připsal proti Radostínu B svou druhou soutěžní výhru po výsledku 4:1. Březí naopak promarnilo ve Velké Losenici tří brankový náskok, který dželo ještě 15 minut před koncem zápasu. Utkání se hrálo za příjemného fotbalového počasí. Ten kdo dorazil později na samotný zápas mohl litovat. Vše podstatné, alespoň co se týče vstřelených branek. Hned v 1. minutě se z první akce zápasu trefil David Dostál, který dostal domácí celek do vedení 1:0. Jenže hostující tým to nepoložilo a v 5. minutě bylo zásluhou Zdeňka Josífka vyrovnáno na 1:1. A to nebylo ze strany Ujčova vše. Rychlý dokonalý obrat zařídil v 9. minutě Jaroslav Nedoma - 1:2. Domácí tým se samozřejmě snažil o vyrovnání a ikdyž měl více ze hry a více šancí než hostující tým, nepříznivé skóre 1:2 se už do konce poločasu neměnilo.

Hosté si výhru pohlídali

Začátek druhého poločasu vyšel domácímu týmu stejně skvěle jako ten první, kdy opět jejich první akce skončila brankou, když ve 46. minutě dokázal vyrovnat Pavel Drápela - 2:2. Všichni domácí příznivci věřili v obrat, ale čáru přes rozpočet jim udělal v 73. minutě Pavel Mitáš - 2:3. Ikdyž byla větší aktivita na domácích kopačkách, všechny body se nakonec stěhovaly do Ujčova.

SK Ujčov
Jančík Oskar, vedoucí: Je to tam! Fotbalový pánbůh dnes doma nebyl,ale veleduležité 3 body vezeme do Ujčova. Domácí gólman zřejmě nebude hlavním hrdinou zakončené v Březí a už vůbec ne v Březském. Podzim nám krutě nesedl a tak každý takový úspěch velmi potěší. Nemusím na plachetnici do Jimramova za Bojdou (možná že je to škoda) a hlavně konečně v Ujčově vládne pohoda. Musím pochválit hlavního rozhodčího z Třebíčska. Za poslední aspoň dva roky úplně pecka výkon...Stehlíčci a spol ani po kolena. V sobotu přijede třetí tým Velmezu na dohrávku a uvidíme co z toho bude. Každopádně následnou zakončenou již od brzkého odpoledne si určitě užijeme. Ujčov pitcho!!! Dycky Jimramov!!!