11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2022-2023

Ujčov nestačil na Křižanov B

21

Fotbalisté Ujčova si připsali proti Křižanovu B domácí porážku 0:3

Hosté se ujali vedení

Ujčov přivítal na svém hřišti fotbalisty z Křižanova B. Domácí Ujčov se dočkal v minulém kole první výhruy v soutěži, když zvítězil na půdě Velké Losenice 5:2. Zápas se hrál za sychravého počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali

přicházet také první šance hlavně na straně hostů . Jenže gólmani obou týmů byli prozatím na
svém místě. Až přišla 21. minuta a první gólová radost hostujícího celku,
o kterou se postaral Matěj Veselský- 0:1. Hosté pak byli blízko dalším brankám.
Do konce poločasu již žádná branka nepadla,
takže se odcházelo do kabin za hubeného vedení hostujícího týmu. Diváci
se tak určitě měli na co těšit s očekáváním domácího procitnutí.

Hosté ještě skóre navýšili

Ve druhém poločase toužili domácí po vyrovnání, ale jejich špatná koncovka přinesla pouze nastřelenou tyč hostující branky. V závěru utkání pak zaúřadovali hostující náhradníci. V 81. minutě se nejdříve trefil Broněk Horníček a v 86. minutě pak uzavřel skóre na 0:3 Matěj Těšík.

SK Ujčov
Jenčík Oskar, vedoucí: Hosté byli duraznejší,rychlejší a efektivní v koncovce tudíž nás obrali o hodové body. Ani po vyloučení hostujícího brankáře jsme nedokázali hosty dostat pod větší tlak a v závěru redko i pro nás za kecy a bylo vymalováno. Fotbal však dnes nebyl v Ujčově téma číslo jedna. Romane kamaráde budiž Ti země lehká ! Upřímnou soustrast celé rodině....

SK FC Křižanov B
Homola Martin: Vyhráli jsme po zásluze, kdybychom proměňovali jasné šance, bylo vymalováno do poločasu. Takhle to bylo dlouho zrádné, domácí se ovšem nedostali k ničemu vážnějšímu než tyčce a několika více či méně povedeným přímým kopům. Nelze nezmínit vystoupení rozhodčího Königa - nechápu, jak někdo, kdo svou rozhodcovskou kvalitou výrazně převyšuje okresní soutěže, může opakovaně klesnout k něčemu tak stupidnímu, jako je provokace hráčů na hřišti. On, kdo nemá problém dát kartu za věci jako výraz nepochopení, který není doprovozený žádným komentářem (Procházka), za snahu omluvit se po drobném faulu soupeři (Hubl), bez jakéhokoliv důvodu sprostě uráží hráče a hodnotí jejich výkonnost (pochopitelně moc nechválí). Víc asi nemá cenu dodávat, kdo s ním měl někdy "tu čest", si asi velkou část dokáže úspěšně domyslet.

SK Ujčov
F. Bureš [-] - J. Nedoma [-] , P. Mareš [-] , J. Hanák [-] , J. Štourač [-] , M. Loukota [-] , M. Dvořáček [-] , V. Šikula [-] , P. Mitáš [-] , P. Mitáš [-] , O. Jančík [-]

M. Homola [-] - J. Hubl [-] (46. B. Horníček [-] ) - J. Švejda [-] , T. Plocek [-] - M. Veselský [-] (70. M. Těšík [-] ) - P. Bajer [-] (46. A. Burian [-] ) , M. Petr [-] , M. Burian [-] , J. Stupka [-] , M. Procházka [-] , J. Mužátko [-]

ŽK: 60. M. Dvořáček - 32. J. Hubl , 33. M. Procházka , 43. P. Bajer , 60. A. Burian , 77. B. Horníček , 78. J. Mužátko . ČK: 88. M. Dvořáček - 64. M. Homola , 88. A. Burian .
Hráči zápasu: J. Mužátko .
Počet diváků: 87. Rozhodčí: KÖNIG Miroslav - NEČESÁNEK Miloš (N), ČÁSTEK Marek (N).